تئو والکات مهاجم تیم فوتبال آرسنال سریعترین گل این فصل لیگ برتر انگلیس را در دیدار شنبه توپچی های لندن در خانه کویینز پارک رنجرز به ثمر رساند.

تئو والکات مهاجم تیم فوتبال آرسنال سریعترین گل این فصل لیگ برتر انگلیس را در دیدار شنبه توپچی های لندن در خانه کویینز پارک رنجرز به ثمر رساند. این ملی پوش انگلیسی هنوز بیست ثانیه از بازی نگذشته بود که دروازه راب گرین سنگربان رنجرز را فروریخت.
 
موقع به ثمر رسیدن این گل پبروزی بخش که با استفاده از یک پاس به جلوی آرون رمزی حاصل شد، هواداران تیم میزبان تازه در حال نشستن روی صندلی های خود در ورزشگاه لوفتوس رود بودند.
 
  والکات با این گل سریع خود رکوردی را که پیشتر در ماه نوامبر ، توسط رابین فان پرسی مهاجم سابق آرسنال برجای گذاشته بود، شکست. این مهاجم هلندی پس از 33 ثانیه از شروع بازی دروازه وستهام را گشود و منچستر یونایتد را پیش انداخت .
 
با این حال هنوز رکورد سریعترین گل تاریخ لیگ برتر انگلیس که رقابت های آن از سال 1992 شروع شد متعلق به لدلی کینگ مدافع سابق تاتنهام است که در دسامبر سال 2000 در خانه برادفورد سیتی در ده ثانیه اول بازی به ثمر رسید.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
www.seemorgh.com/sport
منبع:irna.ir

مطالب داغ ورزشی:
آنچلوتی: نه گفتن به رئال سخت است
عکس/شیوه‌عجیب حمل مصدوم در دهه40!‎
پوستر روز- بنزما در رئال ماندنی است
داور فینال جام حذفی مشخص شد