7 مادر ابرقهرمان و فوق العاده هالیوود + عکس
او خون آشامی است که از قدرتی فوق العاده برخوردار بوده و چون رعد و برق سریع است؛ (2) طرفداران او خواهند فهمید که بلا در قسمت بعدی فیلم....

ابرقهرمانان هالیوود در نقش مادر

 

الیستاگِرل، خانم شگفت انگیز

تعریف واقعی از یک ابرمادر را می توانید در فیلم انیمیشنی شگفت انگیزها ببینید.

شگفت انگیزها

او در روز یک مادر کامل است، غذا می پزد، لباس ها را می شوید، و بچه ها را به مدرسه می برد؛ امّا شب او الیستا گِرل است، دختری که با دشمنان و افراد بد می جنگد و اندامی ورزیده دارد. مطمئنا، هیچ مادری به ابرقهرمانی او وجود ندارد.

جِت استریم- Sky High

در روز، او جویسی استرانگ هولد است، یک عالم املاک و مستغلات فوق العاده موفّق. و هنگامی که این شخصیت را ندارد، ابرقهرمانی به نام جِت استریم است.

Sky High

او قدرت پروازی مافوق صوت را دارد و متخصصی شگفت انگیز در مبارزات تن به تن به شمار می آید. این زن، خطرناک است.

سیلین- "جهان زیر زمینی: بیدارشدگان"

ما می دانیم که سیلین، خون آشامی جذّاب است که برای زنده ماندن و ادامه حیات، گرگ شکار می کند.

جهان زیر زمینی: بیدارشدگان

تا آنکه عاشق یکی از این گرگ ها شده و با او ازدواج می کند؛ آنها دارای فرزندی نیمه خون آشام- نیمه گرگ به نام ایو می شوند. او تمام زندگی خود را صرف مبارزه با دیگر گرگ ها برای حفاظت از ایو کوچک می کند. او واقعا مادری ابرقهرمان است.

ماری ایمباری- در "هنکاک"

ماری ایمباری نمونه تمام عیار یک مادر فوق العاده است. او با مردی موفق ازدواج کرده است، شب ها غذا می پزد، کودکان را به مدرسه می برد، و تمام کارهایی را که یک مادر باید انجام دهد، انجام می دهد ...

هنکاک

تا آنکه فرصت ملاقات با قهرمانی متکبر به نام هنکاک را به دست می آورد که او نیز ابرقهرمانی با قدرت و پروازی فوق العاده است! در واقع، آنها به جفتی جاودانه تبدیل می شوند.

بلا سوان- افسانه گرگ و میش

اجازه دهید قبل از آنکه برخی فریادشان بلند شود که او زنی ابرقهرمان نیست، اجازه دهید تا توضیحاتی را ارائه دهم: (1) او خون آشامی است که از قدرتی فوق العاده برخوردار بوده و چون رعد و برق سریع است؛ (2) طرفداران او خواهند فهمید که بلا در قسمت بعدی فیلم، از قدرتی فوق العاده برخوردار خواهد شد (البته، گفتن آن یک جورهایی بی فایده است).

 افسانه گرگ و میش

به هرحال، ما درباره خون آشامی تشنه به خون صحبت نمی کنیم.

زن گربه ای- پرندگان شکار

شرط می بندم که بسیاری از شما این موضوع را نمی دانید، امّا این زن گربه ای حیله گر، در واقع یک مادر است! او رابطه ای عاشقانه با- تعجب کنید، تعجب کنید!!- بتمن دارد. و فرزندی به نام هلنا کایل دارد.

زن گربه ای

و همان طور که انتظار می رفت، هلنای زیبا قدم در جای پای پدر و مادرش قرار می دهد. او به جنگجویی به نام شکارچی تبدیل می شود که پس از ناپدید شدن پدرش، از شهر گوسام محافظت می کند.

میستیک- "ایکس- من"

این مادر مطمئنا شما را شگفت زده خواهد کرد؟ آیا این رویدادها واقعی است؟ این میستیک مرموز، یک مادر ابرقهرمان نیز هست.

ایکس- من

قدرت او در تغییر خودش بود؛ در یک روز به مردی تبدیل می شد (دلیلش را نپرسید) و پس از مدّتی با یکی از همکارانش ازدواج می کند (یک سوال وجود دارد که چرا او خود را مرد می کند؛ درست است؟) و نُه ماه بعد کودکی را در آغوش می گیرد.

 

تهیه و ترجمه: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture   
اختصاصی سیمرغ