مهناز افشار گفت: بازی ام به تازگی در فیلم سینمایی پسر آدم دختر حوا آغاز شده است این فیلم سینمایی به كارگردانی رامبد جوان ساخته می‌شود. افشار اظهار داشت: در فیلم...
 
  بازیگری، حرفه ای جذاب است و به اعتقاد برخی هنرمندان بعد از كار در معدن، سخت ترین حرفه، حرفه بازیگری است، زیرا بازیگر متعلق به خودش نیست بلكه نماینده مردم جامعه است و باید براساس آن متن و سناریوی ارائه شده كاراكتر را خلق كند. قصد داریم گفت و گوهایی كه با این 12 هنرپیشه سینمای كشورمان انجام شده است را به نظرتان برسانیم. از آن ها پرسیدیم كه در حال حاضر چه كاری می‌كنند؟ چه كارهایی آماده نمایش دارند، پیشنهاد جدید كاری دارند یا خیر؟

رضا رویگری
رضا رویگری بازیگر سینما و تلویزیون گفت: در فیلم تلویزیونی، سرشاخ بازی می‌كنم همچنین در سریال 36 قسمتی به كجا چنین شتابان در حال فعالیت ام كه در این سریال با آهو خردمند، بابك حمیدیان، شراره دولت آبادی و علی ابراهیمی‌هم بازی هستم. رویگری با اشاره به این كه كارگردان این فیلم ابوالقاسم طالبی است اظهار داشت: نقش فردی پولدار را بازی می‌كنم كه درگیری هایی با آدم‌های اطرافش دارد. وی تصریح كرد: در ابتدا كه به من پیشنهاد بازی در این سریال را دادند نقشم مثبت بود فیلم نامه نیز كامل نبود شرط من برای بازی در این سریال با آنها این بود كه اگر از نقش خوشم نیامد نقش را عوض كنند. مرحوم خسرو شكیبایی نقش منفی و مقابل من را قرار بود بازی كند. پس از درگذشت وی من جایگزین نقش آن مرحوم شدم و در واقع به آقای طالبی گفتم كه از این نقش خوشم می‌آید و در اصل نقش منفی بسیار جذابی از نظر من است. وی خاطرنشان كرد: نقش منفی یا مثبت برایم فرقی ندارد زیرا هر كاری كه انجام می‌دهیم به خاطر مردم است.

فلامك جنیدی
فلامك جنیدی بازیگر سینما گفت: در حال حاضر پیشنهاد جدید كاری ندارم و به تازگی بازی ام در فیلم سینمایی پسر تهرونی به پایان رسیده است. وی افزود: در این فیلم سینمایی، امین حیایی، نادر سلیمانی، محمدرضا شریفی نیا و ... هم بازی هایم هستند. جنیدی اظهار داشت: فیلم تلویزیونی مرگ عوضی دیگر فیلمی ‌است كه در آن بازی كرده ام كه آماده پخش از رسانه ملی است.

حمیدرضا پگاه
حمیدرضا پگاه بازیگر سینما و تلویزیون گفت: در فیلم سینمایی برخورد خیلی نزدیك در نقش یك مهندس ایفای نقش می‌كنم. وی افزود: فیلم سینمایی برخورد خیلی نزدیك قصه‌ای معمایی- پلیسی دارد و بازی‌هایم در فیلم های تلویزیونی انتقال و نامادری آماده نمایش است. وی تصریح كرد: همچنین بازی‌ام در فیلم های سینمایی شبانه روز، مواجهه و پرونده هاوانا به پایان رسیده است. پگاه ادامه داد: فیلم سینمایی شبانه روز به كارگردانی امید بنكدار و كیوان علی محمدی قرار است در بیست و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم فجر شركت كند.

شهرام عبدلی
شهرام عبدلی بازیگر سینما و تلویزیون نیز گفت: در سریال تلویزیونی رازها و روزها هنرآفرینی كردم و در این سریال نقش مرد عاشق پیشه ای را بازی كردم كه با همسرش زندگی می‌كند و سپس فلاش بكی به گذشته می‌خورد. عبدلی با اشاره به این كه فریدون خسروی كارگردانی این سریال را عهده دار است اظهار داشت: عبدالرضا اكبری، كاظم افرندنیا، مریم كاویانی و ... هم بازی هایم در این سریال هستند. وی درباره كارهای آماده پخش از رسانه ملی گفت: در سریال های تلویزیونی خونمردگی جواد مزد آبادی بن هور و زخم های رویا حسین سهیلی زاده و فیلم شكر تلخ مسعود تكاوری بازی كرده ام.

الیزابت امینی
الیزابت امینی بازیگر سینما و تلویزیون گفت: بازی‌ام در سریال تلویزیونی یلدا به تازگی به پایان رسیده ولی زمان پخش آن مشخص نیست. وی افزود: نقش دختری به نام پریوش را ایفا كردم كه بعد از سال‌ها دوری از وطن به ایران باز می‌گردد. امینی تصریح كرد: هم بازی‌هایم در این سریال هوشنگ توكلی، فریبا نادری، مینا نوروزی و ... هستند. وی اظهار داشت: قرار است در فیلم تلویزیونی شبنم به كارگردانی محسن توكلی بازی كنم.

شاهرخ فروتنیان
شاهرخ فروتنیان گفت: در حال حاضر در فیلم سینمایی برخورد خیلی نزدیك بازی می‌كنم و در این فیلم نقش یك بازرس آگاهی را ایفا می‌كنم. وی اظهار داشت: هم بازی هایم در این فیلم، آناهیتا نعمتی، حمیدرضا پگاه، سروش صحت، لادن مستوفی، رامین راستاد، نرگس صفدریان هستند. وی با اشاره به این كه فیلم سینمایی برخورد خیلی نزدیك به كارگردانی اسماعیل میهن دوست ساخته می‌شود افزود: محمد خزاعی تهیه كنندگی این فیلم را عهده دار است.

لیلا اوتادی
لیلا اوتادی بازیگر جوان سینما و تلویزیون گفت: به تازگی بازی ام در فیلم سینمایی پسر آدم دختر حوا آغاز شده است. وی با اشاره به این كه هم بازی هایم در این فیلم حامد كمیلی، مهناز افشار، رامبد جوان هستند افزود: فیلم سینمایی، پسر آدم دختر حوا دومین ساخته رامبد جوان است. اوتادی در رابطه با نقش خود در این فیلم گفت: نقش دختری را بازی می‌كنم كه به تازگی از دبی آمده است. وی گفت: سال گذشته در سریال خونمردگی بازی كردم كه این سریال امسال در ماه محرم پخش خواهد شد.

عبدالرضا اكبری
عبدالرضا اكبری گفت: هم اكنون در سریال مسافر زمان به كارگردانی مسعود نوابی هنرآفرینی می‌كنم. وی با اشاره به این كه در نقش گشتاسب در این سریال ایفای نقش می‌كند افزود: سریال مسافر زمان دوره تاریخی مربوط به ساسانی را روایت می‌كند. اكبری تصریح كرد: در این سریال علاوه بر من زیبا بروفه، علی دهكردی، جعفر دهقان، پردیس افكاری، مائده طهماسبی، نیما فلاح و جمع كثیری از بازیگران دیگر بازی می‌كنند. وی در خصوص نقش خود در سریال عملیات 125 به كارگردانی بهروز افخمی‌ گفت: به هر حال این نقش تجربه جدیدی برای من است و مثل همیشه ویژگی های تازه و نویی داشت هرچند كه چندین و چندبار با بهروز افخمی ‌بعد از روز شیطان، فرزند صبح، یازده دقیقه و سی ثانیه همكاری داشته‌ام.

مهناز افشار
مهناز افشار گفت: بازی ام به تازگی در فیلم سینمایی پسر آدم دختر حوا آغاز شده است این فیلم سینمایی به كارگردانی رامبد جوان ساخته می‌شود. افشار اظهار داشت: در فیلم سینمایی پسر آدم دختر حوا نقش وكیلی را بازی می‌كنم و داستان این فیلم روایت گر قصه 2 وكیل است كه با یكدیگر لجبازی دارند و با هم كار می‌كنند. وی ادامه داد: لیلا اوتادی، رامبد جوان، حامد كمیلی هم بازی هایم در این فیلم سینمایی هستند. افشار تصریح كرد: بازی‌ام در فیلم سینمایی شبانه روز به كارگردانی امید بنكدار و كیوان علی محمدی به پایان رسیده است.

مجید مظفری
مجید مظفری گفت: تهیه كنندگی فیلم تلویزیونی شاه كلید را برعهده دارم كه این فیلم به كارگردانی سامان مقدم برای پخش در عید غدیر ساخته می‌شود. وی افزود: علاوه بر تهیه كنندگی در كنار بهاره رهنما، امیرحسین رستمی، كیانوش گرامی، محمد ساربان، پروین قائم مقامی، شاپور كلهر، سیروس ابراهیم زاده و ... بازی می‌كنم. مظفری در خصوص خلاصه داستان این فیلم تلویزیونی گفت: شاه كلید فیلمی‌ طنز است و من در نقش سارقی كه از زندان آزاد شده است ایفای نقش می‌كنم و ماجراهایی برایش رخ می‌دهد. وی اضافه كرد: همچنین در سریالی به نام شب می‌گذرد نیز بازی می‌كنم كه كارگردانی آن برعهده راما قویدل است و این سریال برای پخش در ایام دهه فجر ساخته می‌شود.

انوشیروان ارجمند
انوشیروان ارجمند بازیگر پیشكسوت سینما، تئاتر و تلویزیون كشورمان نیز گفت: در تئاتری به كارگردانی آقای فرهنگ ایفای نقش كردم كه قرار است به زودی برای اجرا عازم لندن شویم. وی اظهار داشت: در فیلم های سینمایی یك وجب از آسمان و تردید بازی كرده ام. ارجمند تصریح كرد: در فیلم سینمایی تردید به كارگردانی واروژ كریم مسیحی نقش خلیفه داستان را بازی می‌كنم.

سعید آقاخانی
سعید آقاخانی نیز گفت: در حال نگارش فیلمی‌90 دقیقه ای به نام نیش هستم. وی با اشاره به این كه مدتی است كه در فیلم و یا سریال بازی نكرده ام افزود: چندی پیش فیلمی ‌تلویزیونی به نام شاخ به شاخ را نویسندگی و كارگردانی كردم كه نیمه شعبان از رسانه ملی پخش شد. آقاخانی اظهار داشت: از جمله بازیگرانی كه در این فیلم ایفای نقش كردند می‌توان به فرهاد اصلانی اشاره كرد.

 
 گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع: cinemaema.com
 
مطلب مرتبط:
15  گفتگو با 15 بازیگر سینمای ایران