اولین عکس های لیدی گاگا و آل پاچینو در فیلم خاندان گوچی + تصاویر
 پوستر کاراکترهای فیلم «خاندان گوچی» به کارگردانی ریدلی اسکات منتشر شد

رونمایی از پوستر کاراکتر‌های «خاندان گوچی»

 استودیوی ام‌جی‌ام پوسترهایی برای شخصیت‌های فیلم "خاندان گوچی" (House of Gucci) به کارگردانی "ریدلی اسکات" رونمایی کرد. این فیلم که از کتابی به همین نام نوشته "سارا گی فوردن" اقتباس شده قرار است ۲۴ نوامبر آینده توسط یونایتد آرتیستس اکران شود.

بیشتر بدانید : لیدی گاگا و آدام درایور در پشت صحنه خاندان گوچی + تصاویر

"لیدی گاگا" در این فیلم که از رویدادهای واقعی الهام گرفته شده، نقش "پاتریزیا رجانی"، همسر سابق "مائوریتزیو گوچی" را بازی می‌کند که نوه‌ مؤسس امپراطوری گوچی بود. داستان در مورد محاکمه‌ رجانی به اتهام مقدمه‌چینی برای ترور مائوریتزیو در سال ۱۹۹۵ است. رجانی که به تومر مغزی مبتلا شده و همسرش او را ترک کرده بود، آدمکشی اجیر می‌کند تا مائوریتزیو را به قتل برساند. او که در آن زمان از مطبوعات لقب "بیوه‌ سیاه" گرفته بود، به ۱۸ سال حبس محکوم و در سال ۲۰۱۶ آزاد شد. "آدام درایور" در نقش "مائوریتزیو گوچی" را بازی می‌کند.

لیدی گاگا روی پوستر فیلم خاندان گوچی
لیدی گاگا روی پوستر فیلم خاندان گوچی

"جرد لتو" در نقش "پائولو گوچی"، "ال پاچینو" در نقش "آلدو گوچی"، "جک هیوستن"، "ریو کارنی" و "جرمی آیرونز" در نقش "رودولفو گوچی" پدر مائوریتزیو، از جمله دیگر بازیگران "خاندان گوچی" خواهند بود.

آل پاچینو روی پوستر فیلم خاندان گوچی
آل پاچینو روی پوستر فیلم خاندان گوچی

 "پاتریزیا گوچی"، یکی از نوادگان "گوچیو گوچی" در ماه مارس با انتشار بیانیه‌ای از طریق "اسوشیتد پرس" از جانب خانواده‌ گوچی به فیلم "خاندان گوچی" معترض شد. "پاتریزیا گوچی" می‌گوید:‌ "واقعاً ناامید شده‌ایم. من از جانب خانواده‌ام صحبت می‌کنم. هویت یک خانواده را به سرقت برده‌اند و می‌خواهند از آن درآمدزایی کنند، تا درآمد سیستم هالیوود را بیشتر کنند… خانواده‌ی ما دارای یک هویت و حریم خصوصی است. می‌توان در مورد هر چیزی حرف زد اما مرزی وجود دارد که نباید از آن گذر کرد."

استودیوی ام‌جی‌ام "خاندان گوچی" را ۲۴ نوامبر اکران می‌کند.

بیشتر بدانید : خشم وارث گوچی از لیدی گاگا: نزاکت را رعایت کن!

آدام درایور روی پوستر فیلم خاندان گوچی 
آدام درایور روی پوستر فیلم خاندان گوچی

جرد لتو روی پوستر فیلم خاندان گوچی
جرد لتو روی پوستر فیلم خاندان گوچی

جرمی آیرونز روی پوستر فیلم خاندان گوچی
جرمی آیرونز روی پوستر فیلم خاندان گوچیگردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: 30نما