5 بازیگر مشهور هالیوود که در گذشته بی‌ خانمان بودند! + عکس
شاید برایتان عجیب باشد، اما چهره‌ های مشهوری هم هستند که زمانی که تازه کارشان را شروع کرده بودند یا زمانی که با خانواده شان زندگی می‌کردند بی خانمان و آواره بودند

هالیوودی های که در گذشته آواره بودند

آدم‌ها همیشه از بدو تولد پولدار و مشهور نیستند. گاهی اوقات بازیگران، خواننده‌ها و شخصیت‌های تلویزیونی برای رسیدن به جایگاهی که الان دارند بدترین سختی‌ ها را تجربه کرده اند.

شاید برایتان عجیب باشد، اما واقعا چهره‌های مشهوری هم هستند که زمانی که تازه کارشان را شروع کرده بودند یا زمانی که با خانواده شان زندگی می‌کردند بی خانمان و آواره بودند.

در اینجا 5 نفر را بهتان معرفی می‌کنیم که در ابتدا آواره و ولگرد بودند:

سیلوستر استالونه

سیلوستر استالونه

آیا می‌دانستید که استالونه سال 1970 در فیلم « The Party at Kitty and Studs» بازی کرد؟ او قبل از بازی در این فیلم به مدت سه هفته در ایستگاه اتوبوس می‌خوابید و اما بعد کارش به حدی رسید که برای بازی در هر فیلم روزی 100 دلار می‌گرفت.

دانیل کریج

دانیل کریج

زمانی که دانیل کریج جوان و بلند پرواز بود، اما متاسفانه مشهور نبود در نیمکتی در پارک لندن می‌خوابید. بله جیمز باند توی یک پارک می‌خوابید این را اصلا نمی‌ توانم تصورکنم!

هیلاری سوانک

هیلاری سوانک بازیگر برنده اسکار زمانی که با مادرش از واشنگتن به لوس آنجلس نقل مکان کرد مجبور بود داخل یک ماشین زندگی کند. وقتی هم که 15 ساله بیشتر نداشت مجبور بود روی یک تشک بادی که روی سقف خانه خالی دوستش گذاشته بود بخوابد.

هیلاری سوانک

هیلاری و مادرش که در جستجوی کار بودند تلفنی در آزمون‌ های صدای فیلم‌ ها شرکت می‌ کردند.
تا اینکه بالاخره از سال 1989 همه چیز تغییر کرد.

سم ورینگتون

سم ورینگتون

هیچکس سم ورینگتون را قبل از آواتار نمی‌شناخت. او یک بار در یکی از مصاحبه‌هایش فاش کرد که قبل از بازی در فیلم جیمز کامرون که پرفروش‌ ترین فیلم تاریخ سینما شد، در یک ماشین زندگی می‌ کرده!

هالی بری

هالی بری

یکی از زیباترین بازیگران زن جهان، برنده اسکار و مادر جذاب، وقتی که تازه به نیویورک رسیده بود و در جستجوی کار ناموفق بود، در پناهگاه مخصوص آواره‌ ها زندگی می‌کرده. بری در آن زمان 21 ساله بود و مادرش از پول فرستادن برای او امتناع می‌کرد! چراکه فکر می‌کرد دخترش باید مستقل زندگی کردن را یاد بگیرد.

 

تهیه و ترجمه: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
اختصاصی سیمرغ