اگر مایلید با ستاره هایی که به عنوان زوج در چندین فیلم بازی کرده اند آشنا شوید، در ادامه مطلب همراه مان باشید

از آنجلینا جولی و برد پیت تا لئوناردو دی کاپریو و کیت وینسلت: زوج های موفق هالیوود

 برخی از ستاره های هالیوود برای بازی در کنار هم ساخته شده اند. به عنوان مثال ما دوست دارید که همیشه آنجلینا جولی را در کنار برد پیت ببینیم یا که عادت کرده ایم نقش مقابل درو بریمور، آدام سندلر باشد. بازی این ستاره ها به عنوان زوج آنقدر تاثیرگذار بوده که در فیلم های مختلفی در مقابل هم قرار گرفته اند. اگر دوست دارید با ستاره هایی که به عنوان زوج در چندین فیلم بازی کرده اند آشنا شوید، در ادامه مطلب همراه مان باشید.

بیشتر بدانید : ده زوج عشقی هالیوود در فیلم های ماندگار + تصاویر

درو بریمور و آدام سندلر

درو بریمور و آدام سندلر که جدا از همکار دوستان خوبی نیز برای یکدیگر هستند، اولین بار در سال 1997 در فیلم عاشقانه «The Wedding Singer» با هم بازی کردند. چند سال بعد آنها در فیلم دیگری با نام « 50 First Dates» در کنار هم دیده شدند. بریمور در این فیلم نقش دختری را بازی می کرد که فراموشی گرفته، از این رو آدام مجبور بود که هر روز خاطراتش را به او یادآوری کند.

درو بریمور و آدام سندلر
درو بریمور و آدام سندلر


همکاری بعدیاین دو ستاره در سال 2014 در فیلم «مخلوط» بود. آدام سندلر در این فیلم که همسرش را از دست داده همراه با سه دخترش در تعطیلات در آفریقای جنوبی با یک زن مطلقه(درو بریمور) و دو پسرش در یک مجتمع مسکونی ساکن می‌ شوند. با پی بردن به کارهایی که این دو می ‌توانند با هم برای خانواده‌ هایشان انجام دهند علاقه ‌ای بین آنها شکل می ‌گیرد.

متیو مک کانهی و کیت هادسون

قبل از بازی در فیلم هایی چون «باشگاه خریداران دالاس» و «کارآگاه حقیقی»، متیو مک کانهی چهره ژانرهای کمدی- رمانتیک بود. اما نقش مقابل او در چنین فیلم هایی چه کسی بود؟ کیت هادسون. آنها در سال 2003 در فیلم «چگونه مردی را در ۱۰ روز از دست بدهیم» با هم بازی کردند.

متیو مک کانهی و کیت هادسون
متیو مک کانهی و کیت هادسون


متیو مک‌کانهی در این فیلم یک متخصص تبلیغاتی و همین ‌طور مورد علاقه خانم هاست، که برای برنده شدن در یک رقابت شرط می ‌بندد که می‌ تواند کاری کند یک زن در طول ۱۰ روز عاشق او شود. آنها بار دیگر در سال 2008 در فیلم «پیریت» نیز در کنار هم ظاهر شدند.

جولیا رابترس و ریچارد گی ‌یر

«زن زیبا» فیلمی رمانتیک- کمدی است با بازی جولیا رابرتس و ریچارد گی‌یر که در سال ۱۹۹۰ ساخته شده است. ریچارد گر در سفرش در هالیوود توقف می‌ کند و در آنجا با جولیا رابرتز آشنا می شود.

جولیا رابترس و ریچارد گی ‌یر
جولیا رابترس و ریچارد گی ‌یر


بعد از او می‌ خواهد تا نقش همراه را برای او بازی کند تا با هم با شرکای تجاری دیدار کنند و در پایان ادوارد که مردی به شدت درگیر تجارت بود تحت تأثیر وی قرار می‌ گیرد و به هم علاقه ‌مند می ‌شوند. 9 سال بعد، بار دیگر این دو ستاره در فیلم «عروس فراری» با هم همکاری کردند که این فیلم در سال ۱۹۹۹ منتشر شد.

آنجلینا جولی و برد پیت

با این که آنجلینا جولی و برد پیت از هم جدا شدند، اما ما هنوز هم آنها را به عنوان یک زوج به یاد داریم. این دو سوپر استار سینمای هالیوود اولین بار در سال 2005 در فیلم «آقا و خانم اسمیت» با هم بازی کردند. جان و جین اسمیت برای رد گم کردن و برای این ‌که به ‌عنوان مظنون در یک بمب ‌گذاری دستگیر نشوند، به ‌شکل مصلحتی با هم ازدواج می‌ کنند و بعد تصمیم می‌ گیرند با هم زندگی کنند اما رابطه آنها به تدریج به سردی می ‌گراید.

آنجلینا جولی و برد پیت
آنجلینا جولی و برد پیت


این فیلم باعث شد که رابطه عاشقانه ای در زندگی واقعی میان آنجلینا و برد شکل بگیرد که در نهایت به ازدواج آنها منجر شد. آنجلینا و برد بار دیگر در سال 2015 در فیلم «کنار دریا» نیز نقش یک زوج را با هم بازی کردند.

لئوناردو دی کاپریو و کیت وینسلت

لئوناردو دی کاپریو و کیت وینسلت اولین بار در فیلم به یاد ماندنی «تایتانیک» در کنار هم بازی کردند. آنقدر همکاری آنها با هم جذاب بود که هواداران شان دوست داشتند بار دیگر آنها را در کنار هم ببینند.

لئوناردو دی کاپریو و کیت وینسلت
لئوناردو دی کاپریو و کیت وینسلت


11 سال بعد، آنها دومین همکاری شان را در فیلم «جاده انقلابی» به نمایش گذاشتند. این فیلم نامزد جایزه اسکار برای بهترین هنرپیشه نقش دوم مرد و برنده جایزه گلدن گلوب برای بهترین هنرپیشه زن فیلم درام شد.

تام هنگس و مگ ریان

دهه 90 میلادی، زمان فیلم های کمدی رمانتیک بود. تام هنگس و مگ ریان نیز از ستاره هایی بودند که در این ژانر چندین بار در کنار هم درخشیدند.

تام هنگس و مگ ریان
تام هنگس و مگ ریان


آنها اولین بار در سال 1990 در فیلم «جو در برابر آتشفشان»، 3 سال بعد، یعنی در سال 1993، در فیلم «بی ‌خواب در سیاتل» و در نهایت در سال 1998 در «ایمیل داری» با هم بازی کردند.

جینا دوان و چنینگ تیتوم

جینا دوان و چنینگ تیتوم که زوج های واقعی هستند، در فیلم های مختلفی در کنار هم ایفای نقش کردند. آنها اولین بار در سال 2006 در فیلم «استپ آپ» در مقابل هم بازی کردند. پس از آن، یعنی در سال 2011 نیز بار دیگر در فیلم «۱۰ سال» در کنار هم دیده شدند.

جینا دوان و چنینگ تیتوم
جینا دوان و چنینگ تیتوم


داستان این فیلم در مورد دوستانی است که در دوران دبیرستان با یکدیگر همکلاس بوده ‌اند و حالا می خواهند شبی را همانند دوران دبیرستان گذران کنند اما متوجه می ‌شوند که هنوز در بعضی موارد بزرگ نشده ‌اند.

اما استون و رایان گاسلینگ

اما استون و رایان گاسلینگ اولین بار در سال 2010 در فیلم «دیوانه ‌وار، احمقانه، عشق» در کنار هم بازی کردند.

اما استون و رایان گاسلینگ
اما استون و رایان گاسلینگ


رایان برای ایفای نقش در این فیلم، نامزد دریافت جایزه گلدن گلوب شد. این دو ستاره بار دیگر به عنوان یک زوج در فیلم «جوخه گانگستر» محصول سال 2013، ایفای نقش کردند. آنها جدیدا نیز در فیلم «لالالند» که برنده جایزه گلدن گلوب شد، بهترین بازی شان را ارائه دادند.

بردلی کوپر و جنیفر لارنس

بردلی کوپر و جنیفر لارنس با وجود این که 16 سال اختلاف سنی دارند، به عنوان یک زوج در کنار هم بازی می کنند. آنها اولین بار در سال 2012 در فیلم «دفترچه امیدبخش» در کنار هم درخشیدند و هر دو عنوان بهترین بازیگر را در این فیلم کمدی از آن خود کردند.

بردلی کوپر و جنیفر لارنس
بردلی کوپر و جنیفر لارنس


«سرنا» نیز فیلم دیگری ست که شاهد هنرنمای این دو ستاره می باشد. آنها در این فیلم نیز نقش یک زوج را بازی کردند. بردلی و جنیفر در سال 2013 در فیلم «حقه ‌بازی آمریکایی» بار دیگر در کنار هم دیده شدند اما خب رابطه آنها در این فیلم رابطه ای عاشقانه نبود.

ساندرا بولاک و کیانو ریوز

در سال 1994، بولاک و ریوز نقش یک زوج را در فیلم «سرعت» بازی کردند. آنها تا یک دهه با هم هیچ همکاری نداشتند اما در نهایت در سال 2006 بار دیگر در کنار هم ظاهر شدند.

ساندرا بولاک و کیانو ریوز
ساندرا بولاک و کیانو ریوز


«خانه ای روی برکه» فیلمی بود که این دو ستاره در آن عاشق یکدیگر می شوند، با وجود این که در دو زمان مختلف از هم زندگی می کنند .

 

بیشتر بدانید : ازدواج این زوج های هالیوود در خفا انجام شد!

بیشتر بدانید : زن و شوهرهای هالیوود که شبیه یکدیگرند!! + عکس

بیشتر بدانید : زوج های واقعی هنری هالیوودی+ تصاویر


گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: زندگی ایده آل

 
 
 

پربیننده های این بخش

 
 
X