سرنوشت اپیزود ویژه «پایتخت» برای نوروز 98 چه شد؟
در حالی که به نظر می‌رسد تیم تولید «پایتخت» زمان لازم برای رساندن تک قسمت ویژه نوروز ۹۸ را از دست داده‌اند، علیرضا خمسه خبر از توافق برای پخش این اپیزود ویژه در ماه رمضان داد

قسمت ویژه «پایتخت» در نوروز ۹۸ منتفی شد و به ماه رمضان موکول شد


الهام غفوری تهیه‌کننده «پایتخت»  درباره تعیین تکلیف اپیزود ویژه «پایتخت» بیان کرد:

ما هنوز در حال مذاکره با شبکه اول هستیم با این حال نظر خود ما این است که به سمت ساخت «پایتخت ۶» برویم چون اپیزود ویژه را قرار بود برای نوروز ۹۸ بسازیم و اکنون دیگر زمان نوروز را از دست داده‌ایم.

غفوری تأکید کرد: پیشنهادمان این است که از حالا قرارداد فصل ششم سریال بسته شود تا بتوانیم نویسنده‌ای در حد و اندازه خشایار الوند پیدا کنیم که البته بسیار سخت است.

بیشتر بدانید : خشایار الوند، نویسنده پایتخت و قهوه تلخ درگذشت + علت فوت

تهیه‌کننده «پایتخت» در پایان اظهار کرد:

هنوز تکلیف ما درباره اپیزود ویژه‌ای که قرار بود بسازیم مشخص نشده و با توجه به اینکه قرارداد مالی داشته‌ایم و بودجه‌ای هم رد و بدل شده، باید دید چگونه می‌توان مساله را حل کرد. اگرچه که دیگر نمی‌توان اپیزود ویژه را برای نوروز ۹۸ ساخت.

توافق برای پخش قسمت ویژه در رمضان ۹۸

علیرضا خمسه بازیگر نقش بابا پنجعلی در مجموعه «پایتخت» که پیش‌تر نیز برای اولین بار با حضور در یک برنامه تلویزیونی برای اولین بار خبر تولید فصل ششم «پایتخت» را رسانه‌ای کرده بود، شب گذشته در برنامه زنده خبر تازه‌ای از سرانجام اپیزود ویژه پایتخت داد.

خمسه در برنامه «سیمای راهبران» شبکه اول سیما که با موضوع سفرهای نوروزی روی آنتن می‌رود، ضمن اشاره‌ای کوتاه به سرنوشت تک قسمت نوروزی «پایتخت» گفت:

ما داشتیم کار می‌کردیم تا برای شب عید یک قسمت «پایتخت» را برسانیم که ناگهان اتفاق ناگواری رخ داد و خشایار الوند عزیز را از دست دادیم و به همین دلیل ساخت این تک قسمت با توجه به روحیه خراب بچه‌های گروه ممکن نبود.

وی در ادامه تأکید کرد: متأسفانه این تک قسمت به نوروز امسال نمی‌رسد و قرار بر این شده است که آن را برای ماه رمضان به پخش برسانیم برای همین هم امروز عازم سفر هستم.

با توجه به این اظهارات به نظر می‌رسد پخش قسمت ویژه «پایتخت» در نوروز ۹۸ به‌صورت کامل منتفی شده است.


بیشتر بدانید : فراخوان قسمت نوروزی «پایتخت» برای جذب یک بازیگر خردسال

بیشتر بدانید : نگاهی به سریال‌های نوروزی سال ۹۸

بیشتر بدانید : مهران مدیری، محسن تنابنده و هنرمندان مشهور در مجلس ترحیم خشایار الوند + عکسگردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: mehrnews.com