پگاه آهنگرانی: کمپین هایی که بازیگران راه می اندازند بی فایده است! + دلیل
پگاه آهنگرانی بازیگر جوان کشورمان، در گفتگویی تازه، از بازیگرانی که در فضای مجازی درباره هر چیزی اظهارنظر می‌کنند انتقاد کرد

انتقاد صریح پگاه آهنگرانی از اظهار نظر بازیگران درباره همه چیز


پگاه آهنگرانی این روزها در فضای مجازی فعالیتی ندارد و درباره چیزی هم اظهارنظر نمی‌کند. او که چند سال پیش از بازیگران فعال در این میدان بود می‌گوید: « خیلی وقت است که نه در فضای مجازی‌ هستم. نه از کسی حمایت کرده‌ام نه حرفی زده‌ام.» او می‌گوید این‌ رفتار از سر ترس نیست: «این از سر ترس نیست زیرا حمایت از چهره‌های سیاسی ترسی که ندارد هیچ، اتفاقاَ بعدا امتیازاتی هم می‌توانی بگیری.»

آهنگرانی در بخش دیگری از این گفتگوی تصویری می‌گوید: «مگر ما که هستیم و چه برتری‌ نسبت به دیگر مَردم داریم که باید راجع به همه‌چیز نظر دهیم؟»

او کمپین‌هایی که بازیگران راه می‌اندازند را هم بی‌فایده می‌داند، چون مردم واقعا به آن احساس نیاز نکرده‌اند و فقط به دلیل هواداری از یک بازیگر به آن‌ پیوسته‌اند، پس در نهایت عمر کوتاهی هم خواهد داشت.

بازیگر «دختری با کفش‌های کتانی» همچنین از احساس توهمی گفت که بازیگران در نتیجه داشتن چند میلیون فالوئر در فضای مجازی پیدا می‌کنند: «بازیگران فکر کرده‌اند چون چند میلیون فالوئر دارند حق دارند راجع به همه چیز حرف بزنند.»


بیشتر بدانید : پگاه آهنگرانی ممنوع الخروج شد!

بیشتر بدانید : پاسخ کنایه آمیز پگاه آهنگرانی به پیشنهاد نظارت بر انتخابات!!

بیشتر بدانید : انتشار عکس هایی از کشف حجاب پگاه آهنگرانی

بیشتر بدانید : پگاه آهنگرانی از رویاهای خاکستری اش گفت

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: khabaronline.ir