درخواست ازدواج جنیفر لوپز از یک معلم ریاضی! + عکس
استودیوی یونیورسال این فیلم را یک رومنس غیرمعمولی با "داستان عاشقانه‌ مدرنی در مورد سلبریتی، ازدواج و شبکه‌های اجتماعی" توصیف کرده است 

جنیفر لوپز در کمدی عاشقانه «با من ازدواج کن»

اولین تصاویر از فیلم رمانتیک و کمدی "با من ازدواج کن" استودیوی یونیورسال منتشر شد. این پروژه بیش از یک سال قبل معرفی و اعلام شد که جنیفر لوپز و اوون ویلسون در آن نقش عاشق و معشوق را بازی می‌کنند. هر چند که بازیگران فیلم یادآور اوج تولید فیلم‌های رمانتیک و کمدی در دهه‌ی ۲۰۰۰ است، اما داستان این فیلم تفاوت‌هایی با آثار پیشین دارد.

جنیفر لوپز در فیلم "با من ازدواج کن"
جنیفر لوپز در فیلم "با من ازدواج کن"

ویدیویی که یونیورسال از فیلم منتشر کرده اولین تصاویر از شخصیت‌های "کت" و "چارلی" را نشان می‌دهد که از رمان مصور "بابی کراسبی" اقتباس شده‌اند. "با من ازدواج کن" داستانی در مورد "کت والدز" (لوپز) را روایت می‌کند، یک سوپراستار موسیقی که قرار است با نامزد راک استارش "باستین" با بازی "مالوما" ازدواج کند. اما وقتی دقایقی پیش از برگزاری مراسم فاش می‌شود که باستین به او خیانت کرده، کت یک مرد را به صورت تصادفی انتخاب می‌کند و با او ازدواج می‌کند. این مرد با بازی ویلسون یک معلم ریاضی طلاق گرفته به نام "چارلی گیلبرت" است.

جنیفر لوپز و اوون ویلسون در آن نقش عاشق و معشوق
جنیفر لوپز و اوون ویلسون در آن نقش عاشق و معشوق 

یونیورسال فیلم را یک رومنس غیرمعمولی با "داستان عاشقانه‌ی مدرنی در مورد سلبریتی، ازدواج و شبکه‌های اجتماعی" توصیف کرده است.

به نوشته 30نما، "با من ازدواج کن" به کارگردانی "کت کویرو" (Brooklyn Nine-Nine) و نویسندگی "جان راجرز"، "تمی سگیر"، "هارپر دیل" ساخته شده و بازیگران دیگری چون "سارا سیلورمن"، "کلوئی کولمن"، "میشل بوتو" و "اوتکارش امبودکار" در آن ایفای نقش کرده‌اند. لوپز، راجرز، "الین گلدسمیت توماس" و "بنی مدینا" از جمله تهیه‌کنندگان فیلم خواهند بود. 

"با من ازدواج کن" روز ولنتاین سال ۲۰۲۱ اکران خواهد شد. 

 

بیشتر بدانید : مروری بر تمام ازدواج های جنیفر لوپز + عکس

بیشتر بدانید : جنیفر لوپز و پیشنهاد جذابی که نمی تواند رد کند! + عکس

بیشتر بدانید : جنیفر لوپز سلطان مواد مخدر می شود!

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: 30نما