چرا تتلو از دنیای موسیقی خداحافظی کرد؟ + عکس
تتلو خداحافظی کرد و تمام محتویات کانال از آهنگ‌ها و عکس‌ها و... را پاک کرد. کانال امیر تتلو اکنون با یک میلیون و دویست هزار دنبال کننده خالی است

خداحافظی تتلو از موسیقی را جدی بگیریم؟

اوایل این هفته امیر تتلو خواننده زیرزمینی ساکن ترکیه از طریق صفحه تلگرام خود اعلام کرد که از دنیای موسیقی خداحافظی می کند. او که پیشتر به خاطر اظهارات جنجالی اش در مورد راه اندازی حرمسرا و جذب دختران کم سن و سال از اینستاگرام محروم شد و نامش را بر سر زبان ها انداخته بود چند روز پیش در کانال تلگرامی اش که یک میلیون و دویست هزار نفر عضو داشت این خبر را اعلام کرد.

امیر تتلو
امیر تتلو

خبر خداحافظی امیر تتلو از دنیای موسیقی مانند همیشه با توهین های بی پایان او به هوادارانش همراه بود و تتلو بعد از انتشار این خبر کلیه عکس ها، ویدیوها و پیام های خود را از کانالش پاک کرد.

البته برخی معتقدند خداحافظی امیر تتلو از دنیای موسیقی ترفند جدید اوست برای تحت فشار قرار دادن مخاطبانش تا از اینستاگرام بخواهند که بار دیگر اجازه حضور او در این پلتفرم اجتماعی را بدهد.

تتلو پیشتر ضمن اعتراض به بسته شدن صفحه اش در اینستاگرام از هوادارانش خواسته بود که این پلتفرم را ترک کنند و به یوتیوب بپیوندند.

پیام اینستاگرام تتلو
پیام اینستاگرام تتلو

همانطور که در خبرها خواندید بعد از بسته شدن صفحه امیر تتلو در اینستاگرام با بیش از ۶ میلیون دنبال کننده (به خاطر اظهاراتش در مورد راه اندازی حرمسرا) اینستاگرام با انتشار بیانیه ای رسمی خبر داد که دیگر اجازه فعالیت او را در این پلتفرم نمی دهد و همه تلاش های این خواننده برای حضور در اینستاگرام با اسامی و پروفایل های جعلی با شکست روبرو شد.

تتلو در مکالمه تلگرامی اش با هوادارن خود برای اعلام خبر خداحافظی اش با موسیقی اعلام کرد که قسم آخرین کار او بوده و بعد از آن هر ترانه و آهنگی که منتشر کرده قدیمی بوده است.

خودکشی امیر تتلو

پس از تعطیل شدن صفحه اینستاگرامی امیر تتلو، او اظهار نظرهای آشفته ای را در کانال تلگرام خود منتشر کرد و ضمن انتقاد از برخوردهایی که اخیرا با او شده اعلام کرد که به خاطر این حجم از نادیده گرفتن شدن ها باید تا الان خودکشی می کرده اما جراتش را نداشته است.

بیشتر بدانید : تتلو: قصد خودکشی دارم!

خداحافظی امیر تتلو
خداحافظی امیر تتلو

او در پیامی که ساعتی بعد منتشر کرده، نوشت:

“من با کمترین امکانات و بدون تبلیغ موزیک منتشر می‌کنم و هیت می‌شود و دیگران کلی امکانات هم دارند به کیفیت من نمی‌رسند. ”
«کاش من را بکشند تا این همه بی‌عدالتی را نبینم!»

خداحافظی امیر تتلو واقعی است؟

خداحافظی امیر تتلو از دنیای موسیقی چندان هم تازگی ندارد کما اینکه خودش در یکی از آهنگ هایش می گوید:
«خیلی وقتا کم آوردم خداحافظی کردم ولی بازم که اومدم.»

از طرفی امیر تتلو بعد از آلبوم تتلیتی از عالم خوانندگی خداحافظی کرده بود اما دوباره برگشت، حالا باید منتظر ماند و دید که اینبار خداحافظی امیر تتلو چقدر جدی است و آیا تتلو دوباره به عرصه موسیقی و خوانندگی باز می گردد یا خیر؟ 

 

بیشتر بدانید : تتلو و طرفدارانش چه کسانی هستند؟

بیشتر بدانید : تتلو از خجالت پویا، خواننده لس آنجلسی درآمد! + عکس

بیشتر بدانید : اخبار ضد و نقیض درباره علت بازداشت تتلو در ترکیه + عکس

بیشتر بدانید : خواهر تتلو بازداشت شد + علت، بیوگرافی و واکنش تتلو

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: rooziato.com