وقتی رویا نونهالی مچ احسان علیخانی را در "عصر جدید" گرفت + عکس
احسان علیخانی در برنامه عصر جدید مدعی شد که در حال گذراندن دوره تیراندازی است و در این برنامه استعدادیابی سعی کرد هنر خود را به نمایش بگذارد ولی دست او توسط رویا نونهالی رو شد

عذرخواهی احسان علیخانی پس از حرکتی غیرمنتظره در «عصر جدید»

«عصر جدید» بزرگترین مسابقه استعدادیابی تلویزیونی است که با اجرا و کارگردانی احسان علیخانی و داروی امین حیایی، رویا نونهالی، آریا عظیمی نژاد و بشیر حسینی پخش می شود. عصر جدید با تمام کمی‌ها و کاستی‌ هایش جز پرمخاطب‌ترین برنامه‌های تلویزیونی محسوب می شود و  احسان علیخانی با تهیه این برنامه از "ماه عسل" بالاخره خداحافظی کرد و توانست برنامه ای خاص، هرچند با برداشتی از برنامه هایی شبیه به عصر جدیدهای همه دنیا تولید کند و البته در معرفی چهره ها و شخصیت های با استعداد این مرز و بوم موثر باشد.

این برنامه از اواخر بهمن ماه سال 97 در حال بخش است و در حال حاضر در شرایط کرونایی با رعایت پروتکل های بهداشتی مرحله دوم فصل دوم این برنامه در حال پخش است.

بیشتر بدانید : ادامه برنامه "عصر جدید" تعطیل شد؟

نمایش مهارت تیراندازی شرکت کننده عصر جدید

اجرای امین صالحی تیر انداز در عصر جدید 22 تیر ۹۹ با همکاری محمد زارع نفر دوم دور قبل عصر جدید شروع شد. 

نخستین چراغ سفید را سید بشیر حسینی برای او روشن کرد. امین حیایی دومین چراغ سفید را به صالحی داد. رویا نونهالی و آریا عظیمی نژاد هم پس اتمام آخرین بخش اجرای صالحی رای مثبت را به او دادند.

امین حیایی: خیلی کار بزرگی انجام دادید. خیلی جذاب و دیدنی بود.
بشیر حسینی: در بهت تیپ ساده تو هستم، سادگی خودت را حفظ کردی. خیلی کار سختی است. من قبل از شروع اجرا می خواستم به او رای سفید بدهم.
رویا نونهالی: کار شما حیرت آور و شگفت انگیز است. هر کسی غیر از محمد زارع بود جلو تیر شما می ایستاد من رای قرمز می دادم. نشان انسانی از نظر من رد شده است.
آریا عظیمی نژاد: شکی در تبحر تو نیست. بر خلاف دکتر من فکر می کنم حتی ظاهر و سکنات و رفتار تو باید تغییر کند.

ماجرای تیراندازی احسان علیخانی در عصر جدید

بعد از پایان اجرای امین صالحی، نخستین شرکت‌کننده مرحله دوم برنامه عصرجدید با تیراندازی حرفه‌ای و کسب رای مثبت داوران؛ احسان علیخانی پیشنهاد تیراندازی داد و مدعی شد که در حال گذراندن دوره تیراندازی است و علاقه بسیاری به این حرفه و ورزش دارد.

تیراندازی احسان علیخانی در عصر جدید
تیراندازی احسان علیخانی در عصر جدید

علیخانی بعد از اجرای این شرکت‌کننده خواست حرکت غافلگیرکننده‌ای را اجرا کند و به صالحی گفت: اگر از اینجا سیب روی سر ایمان قیاسی را نشسته بزنم حاضر هستی آریا (داور عصرجدید) رنگ رای خود را قرمز کند. علیخانی بعد از ارزیابی سیب را نشانه گرفت و تماشاگران شگفت زده شدند، اما رویا نونهالی این نشانه‌گیری را قبول نکرد.

نونهالی گفت: من هیچ وقت به هوش شما شک نمی‌کنم، اما به تبحرتون شک دارم. وقتی سیب با کارد سوراخ یا بریده می‌شود در وهله اول سبز است و بعد از مدتی قهوه‌ای می‌شود، اما ما الان سیبی را دیدیم که از ابتدا جای ساچمه قهوه‌ای بود.

این پاسخ نونهالی، علیخانی را مجبور به اعتراف کرد و توضیح داد: ساعت ۶ صبح در جلسه نشسته بودیم که ناگهان به ذهنم رسید این کار را انجام بدهم. از کسانی که ایستادند و تشویق کردند معذرت می‌خواهم، اما قصد داشتیم که این موضوع را بگوییم که ساختگی است.

بر این اساس احسان علیخانی در این قسمت از برنامه عصرجدید با حرکت غیرمنتظره خود مجبور به عذرخواهی شد.

 

بیشتر بدانید : کدام داور "عصر جدید" دستمزد بیشتری می گیرد؟ امین حیایی، رویا نونهالی یا ...

بیشتر بدانید : حادثه دلخراشی که در عصر جدید سانسور شد! ماجرا از چه قرار بود؟ + عکس

بیشتر بدانید : کار عجیب و غریب امین حیایی در "عصر جدید" + عکس

بیشتر بدانید : عصر جدید، سرگرمی مبتذل یا رنسانس برنامه سازی؟!

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: titrebartar.com