سیمرغسیمرغ
تازه ترین های هنرهای تجسمی

محمود مکتبی نمایشگاهی انفرادی از هنرهای تجسمی خود را با عنوان «داستانی درباره عشق» در گالری «ونگل» کره جنوبی برگزار می‌کند.

  محمود مکتبی که برای شرکت در جشنواره هنرهای محیطی از یک ماه و نیم پیش در کره جنوبی به سر می‌برد، گفت: پس از سفرهای مختلف به کره جنوبی برای شرکت در برنامه هنر کوچرو 2014، نزدیک به یک ماه برای حضور در یک رزیدنسی هنر محیطی به دعوت گروه «یاتو» در شهر گونگجو کره جنوبی مشغول به فعالیت هستم.


او افزود: یکشنبه هفته آینده نمایشگاهی انفرادی از آثار خلق شده در طول این یک ماه در گالری ونگل (Wongol) شهر گونگجو کره جنوبی برپا خواهد شد.

مکتبی با بیان اینکه در حال حاضر در حال آماده سازی نمایشگاه و چیدمان است، درباره عنوان نمایشگاه، اظهار داشت: موضوع کلی این نمایشگاه درباره عشق است و من یک داستان کره‌ای و یک داستان عاشقانه ایرانی را برای این نمایشگاه انتخاب کرده‌ام. آثار این نمایشگاه نیز در قالب‌های مختلفی چیدمان، پرفورمنس، نقاشی و عکس به نمایش در خواهد آمد.

مکتبی ادامه داد: انتخاب عشق به عنوان موضوع اصلی از این رو بوده است که عشق در همه فرهنگ‌ها و تمدن‌ها نشان دوستی و صلح و زیبایی است و به همین دلیل داستان‌های بسیار زیبایی را می‌توان در این‌باره در هر کشوری جستجو و پیدا کرد. این مجموعه در سال‌های آینده نیز در کشورهای دیگر ادامه خواهد یافت و هربار یک داستان عاشقانه ایرانی در کنار داستانی از یک کشور دیگر پایه نمایشگاه‌های بعدی خواهد بود.

این هنرمند خاطر نشان کرد: نمایشگاه «داستانی درباره عشق» از 11 تا 30 خرداد ماه برپا خواهد شد.

محمود مکتبی در بیش از 50 نمایشگاه و جشنواره داخلی شرکت داشته و آثار او در کشورهایی همچون کانادا، فرانسه، آمریکا، لیتوانی، بلغارستان و کره جنوبی به نمایش درآمده است.


گردآوری :  گروه  فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع: isna.ir  مطالب پیشنهادی:
ماجراها و جنجال های الهام چرخنده ادامه دارد!
جشنواره کن 2014: حواشی جنجالی و نامعقول کن
بازیگر خوبی بود خدابیامرز!
عاقبت خبرنگاری که در جشنواره کن 2014 به زیر دامن بازیگر رفت!؟
رمزگشایی از خالکوبی «برد پیت»
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
شعرهای عاشقانه احمدرضا احمدیشعرهای عاشقانه احمدرضا احمدی

احمدرضا احمدی، پس از آن به یكی از شاعران تاثیرگذار معاصر بعد از نیما و شاملو در میان شاعران پس از خود مبدل شد. حضور فعال وی در عرصه شعر ، ادبیات كودكان ، دكلمه شعر و هنر سینما ، از او چهره‌ای مؤثر در ادبیات و هنر معاصر ساخته است

ads-culture-left-2
پربیننده ترین اخبار فرهنگ و هنر


Depression.jpg

اگر در زمینه اضطراب و افسردگی نیاز به راهنمایی و مشاوره دارید

مشکل خود را با یکی از مشاوران آنلاین ما در میان بگذارید

 
X