جناب «گوردون» باید بعد از اینکه کرم شفاف کننده را به صورتش زد و کرم ضدگودی زیر چشم را هم استفاده کرد، سراغ کرم پودر برود وجوری آن را به صورتش بمالد که ...

 
می‌گویند، فهرست لوازم آرایشی نظیر کرم شفاف کننده پوست، کرم ضد گودی زیر چشم، کرم پودر، کرم ضد آفتاب و خیلی چیزهای دیگر که جناب نخست وزیر انگلیس معمولاً استفاده می‌کند اخیراً از صفحات روزنامه های این کشور سر در آورده است!
آن طور که روزنامه «سان» در صفحه اولش می‌نویسد، در واقع این فهرست که همچنین شامل توضیحاتی در مورد مراحل «آرایش» رهبر حزب کارگر انگلیس و همه کارهایی که باید با صورتش انجام بدهد می‌شود، در یک کوله پشتی که در تاکسی جا مانده پیدا شده است! در این فهرست مثلاً می خوانیم که جناب «گوردون» باید بعد از اینکه کرم شفاف کننده را به صورتش زد و کرم ضدگودی زیر چشم را هم استفاده کرد، سراغ کرم پودر برود وجوری آن را به صورتش بمالد که انگار دارد «دیوار رنگ می‌کند»... و البته، پلک ها را هم این وسط فراموش نکند! بعد هم، سراغ پودر «گرلن» برود تا رنگ «برنزه» دلخواهش را به دست آورد! به هر حال، دم و دستگاه نخست وزیر «براون» که از این ماجرا واقعاً معذب شده، اعتراف کرده که بله، این کوله پشتی را یکی از کارکنان رده پایین درتاکسی جا گذاشته و توضیح داده که آقای نخست وزیر هم مثل همه آنهایی که بالاخره در تلویزیون ظاهر می‌شوند، مجبور است همیشه «آرایش» کند! اما «سان» این موضوع را هم فاش کرده که در این کوله پشتی کذایی چیزهایی دیگری هم پیدا شده مثل دستورالعمل هایی در مورد اینکه جناب نخست وزیر باید چه جوری جوابگوی «رسوایی» مربوط به ولخرجی های نمایندگان و وزیرانش بشود. می‌گویند که یکی از مشاوران براون این لوازم را در تاکسی جا گذاشته است!
 
گردآوری: گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com/Entertainment
منبع: qodsdaily.com
 
مطالب جالب دیگر:
کوتاه از جنجالی‌ترين جنايتكار برزيل!
فوگو غذایی خوشمزه و مغذی که شما را براحتی می‌کشد!! (+عکس)
زنی با چشمانی عجیب و ترسناک! (+عکس)
نگهداری و پرورش شیر و ببر و پلنگ در خانه‌های تهران!
انسان‌های نخستين چپ دست بودن یا راست دست؟!
 
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده های این بخش

 
X