ضمن این كه "علی دایی" گزینه نخست برای مربیگری باشگاه نیوكاسل در فصل آینده خواهد بود. دایی از دوستان من است و صحبت‌های كوتاهی ...

مالكیت باشگاه نیوكاسل انگیس در اختیار یك ایرانی مقیم امارات قرار خواهد گرفت.
سیروس محجوب یكی از ایرانیان مقیم امارات از مدت‌ها پیش برای خرید تمامی سهام باشگاه نیوكاسل، مذاكراتی را با این باشگاه انگلیسی آغاز كرده است و در آینده نزدیك این قرارداد نهایی خواهد شد.
محجوب در این باره به گفت: هدف عمده من از خرید باشگاه نیوكاسل انگلیس، كمك به فوتبال ایران است.
وی گفت: بدون شك با عشق و علاقه‌ای که به كشورم دارم تلاش خواهم كرد، پل ارتباطی خوبی بین فوتبال ایران و فوتبال پیشرفته و باشگاهی انگلیس برقرار کنم تا از این طریق باعث رشد فوتبال کشورم شوم.

محجوب در ارتباط با اینكه چه زمانی مالكیت باشگاه نیوكاسل را در اختیار خواهد گرفت گفت: البته كلیه كارها برای این انتقال صورت گرفته و مبلغ پیشنهادی ما برای تصاحب كامل این باشگاه مبلغ 370 میلیون پوند بوده است كه در آینده نزدیك این نقل و انتقلات صورت خواهد گرفت.

محجوب در ارتباط با اینكه آیا در صورت تصاحب باشگاه فوق از بازیكنان و مربیان ایرانی در این باشگاه استفاده خواهد كرد و گفت: یقینا " یكی از اهداف بلند مدت من، این موضوع خواهد بود. ضمن این كه "علی دایی" گزینه نخست برای مربیگری باشگاه نیوكاسل در فصل آینده خواهد بود. دایی از دوستان من است و صحبت‌های كوتاهی اخیرا" با وی داشته‌ام اما مذاكرات جدی را با او شروع نكردیم، اما پس از تصاحب باشگاه نیوكاسل با علی دایی مذاكره خواهیم كرد تا شرایط حضور وی در لیگ برتر انگلستان محقق شود .
با توجه به دوستی و رفاقت سیروس محجوب با سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران، حضور علی دایی در تیم فوتبال نیوکاسل انگلستان محتمل به نظر می‌رسد.
 
گردآوری: گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com/Entertainment
منبع: fardanews.com
 
مطالب جالب دیگر:
اقدام عجیب مادر و مرگ دختر 11ساله!
زنی با چشمانی عجیب و ترسناک! (+عکس)
آنجلینا جولی در فیلم جدیدش با ظاهری متفاوت! (+عکس)
انسان‌های نخستين چپ دست بودن یا راست دست؟!
رکورد شکنی احمقانه پسر بچه 11 ساله در جشن تولدش!
 
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده های این بخش

 
X