تتت

قصد داریم به بررسی رابطه عاشقانه جنیفر لوپز و دریک بپردازیم. اگر علت رابطه این زوج برای شما مهم است با ما همراه شوید.

عشق و علاقه جنیفر لوپز و دریک

اخیرا آتش رابطه جنیفر لوپز و دریک روشن شده است اما برای خیلی ها سوال است که این دو چرا یا چگونه وارد این رابطه شده اند. اگر برای شما هم جالب است که پاسخ این سوالات را بدانید، در ادامه مطلب همراه ما باشید.

1. آنها همکار بوده اند

جنیفر لوپز و دریک کارهای مشترک هنری زیادی با هم کرده اند و این طور به نظر می رسد که واقعا هم از این همکاری خوشحال و راضی هستند. آنها روزها و ساعات زیادی را با هم سپری می کردند و می توان گفت که تا حدودی رابطه کنونی آنها به خاطر شرایط کاری شان است. جنیفر و دریک به تازگی در حال ضبط یک موزیک ویدیو از خودشان هستند. احترامی که میان آنها وجود دارد غیر قابل توصیف است و نمی توان گفت که ارتباط آنها تنها جنبه عاطفی و عاشقانه دارد.
 

2. جنیفر لوپز به دنبال آرامش است

جنیفر لوپز در حال برنامه ریزی برای اجرای سال نوی خود در میامی بود،پ اما در مصاحبه ای اعتراف کرد که دوست دارد زمان خود را در کنار خانوده اش بگذراند. به همین دلیل کنسرت خود را لغو کرد و ترجیح داد که زمان خود را در کنار عزیزانش در لاس وگاس، که مطمئنا دریک نیز یکی از آنهاست، بگذراند.
 

3. هر دوی آنها از شکست عشقی باز می گردند

جنیفر لوپز در اوت 2016 پس از گذشت 5 سال از نامزدش کاسپر اسمارت جدا شد. البته گزارشات حاکی از آن است که این جدایی دوستانه و توافقی بوده است.
رابطه دریک با ریحانا، اگر چه سالها به طول انجامید اما رابطه سالمی نبود. آنها با هم درگیری های زیادی داشتند و هیچوقت هم به طور رسمی به رابطه عاشقانه شان اعتراف نکردند.
بنابراین، از آنجا که هر دوی آنها در دوران مجردی خود به سر می برند، شاید بتوانند زوج خوبی برای هم باشند.

4. دریک به عشق چندین ساله اش اعتراف می کند

علاوه بر این که این دو ستاره در زمینه موسیقی با هم همکاری می کنند، گزارشات حاکی از آن است که دریک دو بار به کنسرت جنیفر لوپز در لاس وگاس رفته است. او همچنین یک بار کل یک رستوران را کرایه و جنیفر را به یک شام دو نفره دعوت کرد.
این دو ستاره برای شروع سال نو هیجان زده هستند و این طور به نظر می رسد که سال 2017 را در کنار یکدیگر خواهند گذراند. آنها نه تنها به عنوان همکار، بلکه به عنوان دو دوست نیز از کنار یکدیگر بودن لذت می برند. از آنجا که اخلاق دریک مورد تایید همگان است و او با جنیفر نیز با احترام زیادی برخورد می کند، حتما جنیفر نیز از این رابطه راضی خواهد بود و رابطه اش را جدی و جدی تر خواهد کرد.

5. اختلاف سنی برای آنها اهمیتی ندارد

جنیفر لوپز 47 و دریک 30 سال دارد اما این اختلاف سنی برای آنها کوچک ترین اهمیتی ندارد، به خصوص برای جنیفر که نامزد قبلی اش هنگام جدایی تنها 29 سال داشت. آنها هفته هاست که یکدیگر را ملاقات می کنند و آنچه برایشان مهم است نه اختلاف سنی، بلکه لحظات خوشی است که با یکدیگر تجربه می کنند.

6. دریک در تصمیم خود جدی است

گزارشات حاکی از آن است که دریک در تصمیم خود برای برقراری یک رابطه عاشقانه با جنیفر جدی است. او حتی قبل تر از اینها با مادرش نیز در این باره صحبت کرده است. او می گوید: «من احساس می کنم که مرد زندگی جنیفر هستم و تمام لحظه هایی را که کنار او هستم، از ته دلم خوشحالم. من به مادرم هم گفته ام که تا به حال اینگونه از ته دل نخدیده بودم. جنیفر زندگی مرا دگرگون کرده است.» مهمتر از همه این که او به مادرش گفته که دوست دارد با جنیفر رابطه جدی تر داشته باشد. مادر دریک نیز که تا به حال همچین چیزی را از زبان پسرش نشنیده بود، با این تصمیم کاملا موافق است.

7. آنها از انتشار این خبر واهمه ای ندارند

دریک و جنیفر، هر دو عکس های مشترک خود را در شبکه های اجتماعی منتشر کردند. در 11 دسامبر 2016، جنیفر عکسی از خودشان را منتشر کرد و زیر آن نوشت: «دوستش دارم». دریک نیز همان عکس را در صفحه اش به اشتراک گذاشت. تمام اینها نشان دهنده آن است که این دو آگاهانه شروع رابطه عاشقانه و رمانتیک شان را اعلام کرده اند.


گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: bartarinha.ir


 
 
 

پربیننده های این بخش

 
X