یک مرد درحال تماشای مخفیانه جنیفر لوپز در باشگاه!! عکس
عکس جدیدی که جنیفر لوپز از خودش در باشگاه ورزشی منتشر کرده حسابی حاشیه ساز شده است

نگرانی طرفداران جنیفر لوپز از سلفی جدید او

جنیفر لوپز در خانه بزرگی با امکانات گسترده زندگی می‌کند. او یک باشگاه اختصاصی در خانه چند هزار متری‌اش دارد. او چند روز پیش یک سلفی از خود بعد از اتمام ورزش در باشگاه منتشر کرد و این عکس را در اینستاگرام پست کرد.

این عکس نگرانی طرفداران جنیفر لوپز را در پی داشت. این عکس به دلیل نکته‌ی عجیبی که داشت در حدود ۳۶ هزار کامنت دریافت کرد.

در این عکس تصویر مردی با نقاب در آینه مشخص است که در حیاط خانه جنیفر ایستاده است و به او نگاه می‌کند. کاربران نوشتند که چرا این مرد در آنجا ایستاده و به نظر می‌رسد یواشکی و بدون اجازه و جنیفر در حال تماشا کردن ورزش او است.


یک مرد با ماسک درحال تماشای جنیفر لوپز

یک مرد با ماسک درحال تماشای جنیفر لوپز

جنیفر لوپز درباره این عکس توضیحی نداده و هویت فرد ناشناس هنوز افشا نشده است. بعید نیست او یکی از طرفداران جنیفر باشد و یا یک عکاس پاپاراتزی که قصد داشته از جنیفر عکس‌های خاص و جنجالی بگیرد و شاید هم یک دزد باشد.

زندگی سلبریتی‌ها در ورای زرق و برق‌های خود، ابعاد تیره و ترسناکی هم داشته است و افرادی بنا به هر فکری سعی داشته‌اند تا حریم خصوصی آنها را نقض کنند.

در سال ۲۰۱۸ نیز اتفاقی شبیه به این برای خواننده دیگری به نام تیلور سوئیفت رخ داد. یکی از هواداران تیلور سوئیفت که سعی می‌کرد از حصارهای خانه ی او بالا برود دستگیر شد. مردی به نام جاستین سعی داشت تا از حصارهای قصر سوئیفت بالا برود و به درون خانه ی او نفوذ کند. او به دلیل تجاوز به مایملک غیر و عدم ترک آن به شش ماه حبس محکوم شد.گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: tabnakbato.ir