ولخرجی پولدارترین مدل جهان خبرساز شد
کایلی جنر مدل و مانکن سرشناس 22 ساله ثروت زیادی دارد اما نحوه هزینه کردن و خرج کردن پول هایش حسابی خبرساز شده است

هزینه های سنگین زندگی به سبک کایلی جنر

کایلی جنر، ستاره عرصه ریالیتی شو و چهره شناخته شده صنعت لوازم آرایشی اخیراً از سمت نشریه فوربس به دروغگویی و جعل سند درباره‌ی میلیاردر بودنش متهم شده. اینطور که گفته می‌شود کایلی جنر، ملکه‌ی شبکه‌های اجتماعی، قبل از رسوایی اخیر وبسایت فوربس میلیون‌ها دلار را خرج جت‌های شخصی و عمارت‌های گران قیمت کرده بود.

ستاره ۲۲ ساله ریالیتی شوی خانوادگی "همراه با کارداشیان‌ها" (Keeping Up with the Kardashians) مدتی قبل به این متهم شد که واقعاً میلیاردر نیست و "احتمالاً اظهارنامه‌های مالیاتی خود را جعل کرده".

کایلی جنر در فضای مجازی به این اخبار انتقاد کرد و آن‌ها را حاوی "اظهارات نادرست و گمانه زنی‌های اثبات نشده" بیان کرد.

حالا وبسایت Page Six در مطلبی جدید بیان کرده که شاید کایلی ثروتش را خیلی سریع خرج می‌کند.

منبعی به این وبسایت گفته "کایلی جنر مبلغی که بین ۵۰ میلیون تا ۷۰ میلیون دلار تخمین زده می‌شد را صرف خرید یک جت گلوبال اکسپرس کرد که آن را مطابق با تم جشن تولد دخترش، استورمی در ماه فوریه گذشته تزئین کرده بود. "

این منبع همچنین گفته ولخرجی‌های کایلی جنر یکی از نگرانی‌های خواهران بزرگ ترش است.

این فرد در ادامه گفته: "خواهران کایلی نگران روش خرج کردن او هستند. بله، او پول زیادی دارد، اما از قرار معلوم متوجه نیست که بر باد دادن همه‌ی آن‌ها چقدر راحت است. او پارسال احتمالاً بیشتر از ۱۳۰ میلیون دلار پول خرج کرد. "

پیش از این گفته شده بود کایلی ملکی در کالیفرنیا به قیمت ۳۶/۵ میلیون دلار خریداری کرده بود و علاوه بر این، ۱۵ میلیون دلار را هم صرف خرید یک زمین خالی در نزدیکی خانه‌ی فعلی اش کرده. همچنین گفته شده او خانه‌ی دیگری هم به مبلغ ۳/۲۵ میلیون دلاری در کالیفرنیا در نزدیکی خانه‌ی مادرش، کریس جنر خریده.

با این حال، از زمانی که رسوایی فوربس رخ داد، گزارش‌ها حاکی از آن است که کایلی با مادرش اختلاف پیدا کرده.گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: rooziato.com