تحقیقات نشان می‌دهد، مرد‌ها در شرایط ...

تحقیقات نشان می‌دهد، مرد‌ها در شرایط فشار و بحران عصبی، زن‌هایی که جثه بزرگ‌تر دارند را جذاب‌تر می‌دانند.
محققان بریتانیایی می‌گویند در تحقیقاتشان مردهایی را زیر فشار گذاشته‌اند و مشخص شده که این افراد تحت فشار، زن‌هایی که جثه‌شان بزرگ‌تر است را ترجیح می‌دهند. به این ترتیب این محققان نتیجه گرفته‌اند که استرس و فشار عصبی می‌تواند موجب تغییر قضاوت‌ها شود.
دکتر مارتین تووی، یکی از نویسندگان این مقاله گفت: اسناد و مدارک زیادی وجود دارد مبنی بر اینکه سلیقه افراد در مورد شاخص تراکم بدن غیر اکتسابی است اما این احتمالا درست نیست.
دکتر تووی و همکارش دکتر وایرن سوامی، پیش‌تر در این مورد که چه عواملی ممکن است سلیقه افراد را درباره اندازه و هیکل افراد تغییر بدهند، تحقیقاتی انجام داده بودند.
اما هم اکنون در تحقیقات جدید آن‌ها مشغول مطالعه بر روی این موضوع هستند که آیا تفاوت‌های فرهنگی شناخته شده که بر روی سلایق افراد در مورد شاخص تراکم بدن به هنگام فشار عصبی اثر می‌گذارد، در استرس‌های کوتاه مدت هم صدق می‌کند یا خیر.
در این تحقیقات یک گروه از مردان که تحت فشارهای عصبی قرار داده شدند در برابر گروه دیگری که استرسی نداشتند قرار گرفتند و سلیقه‌های آنان در مورد شاخص تراکم بدن مورد بررسی قرار گرفت. نتیجه اینکه تغییر در شرایط محیطی موجب تغییر اولویت‌ها در سلیقه مردان می‌شود و موجب می‌شود مردهایی که تحت فشار عصبی بوده‌اند، زنان درشت جثه‌تر را جذاب‌تر بدانند.
این تحقیقات نشان می‌دهد تغییر درک جذابیت‌های فیزیکی به میزان فشارهای اقتصادی و فیزیولوژیک مربوط است.

گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com/entertainment
منبع: titronline.ir

مطالب جالب دیگر:
پسری که بدنش را اجاره می‌دهد!!
3دختری که دنیا را تکان دادند! دخترانی که با مریم مقدس در ارتباط بودند!! (+عکس)
هرکسی که عاشق شده است، بخواند!!
عکس‌های محمدرضا گلزار، زمانی که به عنوان یک مدل لباس فعالیت می‌کرد!!
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال

پربیننده های این بخش

 
X