پژوهشگران تحقیقات جالبی در خصوص نوع کفش خریداری شده توسط خانم‌ها و اینکه چگونه این کفش‌ها با روحیات آنها در ارتباط است انجام داده‌اند...
پژوهشگران تحقیقات جالبی در خصوص نوع کفش خریداری شده توسط خانم‌ها و اینکه چگونه این کفش‌ها با روحیات آنها در ارتباط است انجام داده‌اند.
پژوهشگران دریافته‌اند که عده‌ی بسیار زیادی از بانوان به جز اعتیاد به خرید مانتو و کیف به خرید کفش نیز به شدت علاقمند هستند.
گفتنی است، دانشمندان با مطالعه بر روی بانوان دریافته‌اند که از بین البسه کفش رتبه‌ی اول علاقه‌مندی آنها را در اختیار دارد و آن به این دلیل است که در طول عمر یک فرد بزرگسال سایز پا نسبتا یکسان می‌ماند و در نتیجه یک کفش خریداری شده در صورت نگهداری مناسب می‌تواند تا سالها مورد استفاده قرار گیرد، در صورتی که در مورد البسه به تدریج با افزایش سن و اضافه وزن دیگر نمی‌توان یک لباس را حتی در صورت نگهداری دقیق مورد استفاده قرار داد.


پژوهشگران همچنین دریافته‌اند، که نوع کفش انتخابی افراد با شخصیت آنها رابطه‌ی مستقیمی دارد و افراد با شخصیت‌های روحی متفاوت کفش‌های مختلفی را انتخاب می‌کنند، به طور مثال افرادی که دچار حالت غرور و یا نگرانی از قد کوتاه خود هستند از کفش‌های پاشنه‌ بلند حتی در روزهای برف و بارانی استفاده می‌کنند، افراد ورزشکار و فعال معمولا از کفشهای اسپورت و کتانی استفاده می‌کنند، افرادی دچار مشکلات "ستون فقرات" و یا درد مفاصل هستند معمولا از صندلهای راحتی طبی استفاده می‌کنند و افرادی که به شدت طرفدار مدهای جدید هستند از "کفش‌های بدون پاشنه" تخت در رنگهای شاد استفاده می‌کنند، البته این نوع سلیقه و انتخاب نوع کفش در آقایان مشاهده نمی‌شود و آنها تنها کفشی را انتخاب می‌کنند که پا در آن راحت باشد و در تمام مناسبات و رویدادها از آن کفش استفاده می‌کنند.

گردآوری: گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com/entertainment
منبع: konjkav.com

مطالب جالب دیگر:
سوژه شدن نحوه ازدواج یک عروس و داماد میلیاردر! + عکس
عکس: شکل جالب و عجیب یک کوه در یزد ایران!
10 لپ تاپ خوب و مناسب مخصوص خانم ها
عکسی از بازیگر سریال قصه های مجید در کنار فرزندش!

 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
 
X