بررسی‌های جدید دانشمندان نشان می‌دهد افرادی که علاقه زیادی به عمل‌های زیبایی و جراحی‌ها دارند بعد از جراحی اعتماد به نفس‌شان افزایش می‌یابد...
بررسی‌های جدید دانشمندان نشان می‌دهد افرادی که علاقه زیادی به عمل‌های زیبایی و جراحی‌ها دارند بعد از جراحی اعتماد به نفس‌شان افزایش می‌یابد.
بینی، چشم، لب، پلک‌ و ابرو از مهمترین اجزای صورت هستند و افراد راه‌های زیادی را برای زیباتر کردن آن‌ها امتحان می‌کنند.
بررسی‌ها نشان می‌دهند همه ما در شرایط و موقعیت‌هایی از زندگی مشکلات عدم اعتماد را تجربه کرده‌ایم اما "اعتماد به نفس" از دست رفته با راهکارهای ساده‌ای برطرف می‌شود.
گفتنی است دانشمندان با انجام آزمایشات و مطالعاتی روی افراد مختلف دریافتند بیش از 60 درصد از افرادی که جراحی زیبایی انجام می‌دهند بعد از عمل با تغییر "روحیه و خلقیات" روبرو می‌شوند.
نتایج مطالعات نشان می‌دهند پژوهشگران روان شناسی معتقدند عمل‌های زیبایی باعث ایجاد نوعی "انگیزه کاذب" در انسان‌ها شده و باعث می‌شود نسبت به دیگران احساس برتری کنند.
جراحی‌های زیبایی به سلامت روحیه آسیب می‌رسانند و نوعی "احساس خود شیفتگی" را در افراد ایجاد می‌کند پس اگر در اطرافتان افرادی وجود دارند که زیاد از خودشان تعریف و تمجید می‌کنند به دنبال تغییر در اجزای صورت آن‌ها باشید.

گردآوری: گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com/entertainment
منبع: yjc.ir

مطالب جالب دیگر:
آدمها سه دسته‌اند: عینک، ملحفه، فرش!
اتومبیل زیبایی که با فضولات انسانی کار می کند! + عکس
3 عکس جدید از محمدرضا گلزار با ریش و سبیل
زوج خوش شانس امریکایی که یک شبه میلیاردر شدند!! + عکس
اسکلت مونالیزا پیدا شد!! + عکس

 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
 
X