پرخطرترین واژه‌های جست‌وجو كه بالاترین احتمال برای هدایت كاربران به سایت‌های آلوده به ویروس و سایر نرم‌افزارهای مخرب را دارند، شامل ...

براساس گزارش جدیدی كه به شناسایی پرخطرترین واژه‌های جست‌وجو پرداخته، خلافكاران به طور فزاینده از تكنیك‌های بهینه‌سازی موتور جست‌وجو برای هدف قرار دادن كاربران استفاده كننده از واژه‌های جست‌وجوی محبوب بهره‌برداری می‌كنند. 
براساس گزارش شركت امنیتی مكافی، پرخطرترین واژه‌های جست‌وجو كه بالاترین احتمال برای هدایت كاربران به سایت‌های آلوده به ویروس و سایر نرم‌افزارهای مخرب را دارند، شامل متن آهنگ‌های محبوب، دانلود موسیقی رایگان و تقلب‌های بازی ویدیویی هستند.
طبق یافته‌های این گزارش، افرادی كه دانلود موسیقی رایگان را جست‌وجو می‌كنند، صفحات نتایج جست‌وجو را به طور متوسط با 20 درصد وب سایت‌های خطرناك دریافت می‌كنند با این حال طبق گزارش مكافی، كل خطر هدایت شدن به وب سایت‌های مخرب در جست‌وجوها تنها 1.7 درصد است.
بنا بر یافته‌های بررسی مكافی، جست‌وجوهای محبوب‌تر خطر بالاتری دارند. خلافكاران اینترنتی به واژه‌هایی كه به جلب قربانی‌های بیش‌تری منتهی می‌شوند توجه دارند. هرآنچه كه شامل واژه رایگان است بالاترین درصد خطر برای قرار دادن كاربران در معرض نرم‌افزارهای مخرب و وب سایت‌های كلاهبرداری را دارد.
همچنین واژه‌های جست‌وجوی مربوط به سلامت و جست‌وجوها در مورد بحران اقتصادی اخیر كمترین خطر را برای كاربران دارند؛ این بررسی برروی دو هزار و 685 واژه و عبارت جست‌وجو در 413 هزار و 368 سایت انجام گرفت.
 
 گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com/Entertainment
منبع: asriran.com
 
مطالب جالب دیگر:
خواندنی‌های فینال لیگ قهرمانان
جدیدترین تصاویر يوزارسيف و زليخا!
معنای هر انگشت برای انگشتر!
آنجلینا جولی و براد پیت در آستانه جدایی؟!
علی دایی سرمربی نیوکاسل می‌شود!!
 
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
 
X