آیا تا به حال اتفاق افتاده است که قبل از رفتن به یک قرار ملاقات مهم سعی کنید که بوی دهان خود را حس کنید؟ تقریبا غیر ممکن است مگر نه؟...

آیا تا به حال اتفاق افتاده است که قبل از رفتن به یک قرار ملاقات مهم سعی کنید که بوی دهان خود را حس کنید؟ تقریبا غیر ممکن است مگر نه؟ البته شاید شما راه‌هایی برای چک کردن بوی دهان خود داشته باشید. یکی از روش‌های ابتدایی "ها" کردن به کف دست و سپس بو کردن آن است البته روش دقیقی نیست و احتمالا شما بیشتر بوی دستتان را حس می‌کنید تا بوی دهانتان را.
 
 

این مشکل باعث یک جرقه در ذهن یک شخص خلاق شده است کسی که دستگاه چک کننده بوی دهان (Date Breath Checker) را اختراع کرده است.
برای راه انداختن این دستگاه تنها کاری که باید بکنید این است که آن را روشن کنید در آن "ها" کنید و سپس دستگاه به شما نتیجه را می‌دهد.
نتایج در نمايشگر دستگاه به صورت یک چهره نشان داده می‌شوند، حالات این چهره نتیجه را تعیین می‌کند:  
چهره خندان به شما می‌گوید که دهان شما هیچ مشکلی ندارد. چهره عادی نشانه وجود کمی بو است و چهره ناراحت همان طور که حدس زده می‌شود نشانه این است که دهان شما بو می‌دهد و بهتر است یک فکری برای آن بکنید.
يکي از مشکلات این دستگاه این است که برای کار به باتری نياز دارد و برای استفاده روزمره از آن احتمالا نیازمند به استفاده مکرر از باتری هستید. ای کاش این دستگاه می‌توانست بدون استفاده از باتری کار کند مثل یک تست کننده
ph.
شاید بزرگترین مشکل این دستگاه قیمت 47 دلاری آن باشد. با این قیمت آیا بهتر نیست به جای خرید چنین دستگاهی همیشه از خوشبو کننده‌های دهان استفاده کنیم؟
 
گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com/Entertainment
منبع: narenji.ir
 
مطالب جالب دیگر:
تجمع هواداران بارسلونا در نيوكمپ، به خاطر مرگ مایکل جكسون!
نادرترین اتفاق در کنکور امسال رخ داد!
نصب دوربين توسط استادیار ‌درحمام يك دانشجوی دختر!
به متولدین هر ماه چه هدیه‌ای بدهیم؟
عروسی به شیوه جدید؛ ارسال ماسک، همراه کارت دعوت!!
متن پیام کریس دی برگ به ایرانیان!
 
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
 
X