دكتر «ربكا كیپن» و پروفسور «بروس چاپمن» در تحقیقات خود بر روی دو هزار و 500 زوج بین سال‌های 2001 میلادی تا 2007 میلادی به این نتیجه دست یافتند كه عشق برای ازدواج و داشتن یك زندگی خوب...

تحقیقات جدید دانشمند‌ان استرالیایی نشان از این موضوع دارد كه عشق برای ازدواج كردن و داشتن یك زندگی موفق كافی نیست و عوامل دیگری نیز در این امر دخیل هستند.
دكتر «ربكا كیپن» و پروفسور «بروس چاپمن» از محققان دانشكده ملی استرالیا هستند كه در تحقیقات خود بر روی دو هزار و 500 زوج بین سال‌های 2001 میلادی تا 2007 میلادی به این نتیجه دست یافتند كه عشق برای ازدواج و داشتن یك زندگی خوب، كافی نیست.
در این تحقیق آمده است: احتمال طلاق در بین زوج‌هایی كه شوهر 9 سال بزرگتر از همسر خود باشد و یا آن كه بیش از 25 سالگی ازدواج كرده باشند، دو برابر بیشتر از دیگر زوج‌ها است.
عشق و محبت دو طرفه، پول و سرمایه‌ مالی مناسب، اخلاق صحیح و درست از دیگر عوامل مرتبط با زندگی پایدار در میان زوج‌ها است.
گفته می‌شود، زوج‌هایی كه در زندگی خود پایدار باشند تنها قادرند زندگی خوب و در خور توجهی برای فرزندان خود فراهم كنند و به آنان نیز درست زندگی كردن را بیاموزند.
دكتر «پنگ یو» یكی دیگر از محققان دانشكده ملی استرالیا معتقد است، حدود 90 درصد زوج‌ها در استرالیا و برخی از كشورهای اروپایی و امریكایی به دلیل آن كه اكثرا دور از هم زندگی می‌كنند و یا به عبارتی با كار خود ازدواج كرده‌اند، خیلی زود از یكدیگر طلاق گرفته و به فكر زندگی جداگانه می‌افتند.
 
گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com/Entertainment
منبع: fardanews.com
 
مطالب جالب دیگر:
نرم افزار تبدیل گوشی نوکیا به وب کم
حرکت عجیب یک پسر در بزرگراه همت!!
صداقت داشتن ذاتی است و به مغز ربطی ندارد!!
تصاویر جدید آنجلینا جولی همراه با شیلو و زهارا در حال رفتن به کلاس رقص!
فحش بدهید تا دردتان کم بشه!!
عروس و داماد ايتاليايی دسته گلی جالب به آب دادند!
 
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
 
X