دستور دوم: کی گفته وقتی زیاد آب مینوشیم باعث سلامتی بدن و پوست و مو میشیم؟!...

خبر دارید که شما رفقا که مال دهه 50 به اینور هستید میانگین عمرتون 55 ساله؟!! نه....؟ میخندی.....؟ شوخی میکنم؟ این ادعا عین آب خوردن اثبات شده است! به نمودار عمر افراد از 80 سال به اینور و میانگین عمر طبیعی آدمها دقت کنید تا حساب کار دستتون بیاد!توی این ایمیل ها حقایق و رازهای این قضیه رو براتون میگم تا بفهمی کجای کاریم! من اون چیزی را که مبنای واقعی داره براتون میگم ..میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد! درسته..حقیقت تلخه عزیز!
اولین عامل باعث این فاجعه در کاهش طول عمر ما شده! طرز تفکر ما نسبت به خورد و خوراک و زندگیمون و یک برنامه ریزی از بیرون قضیه واسه کشتن ما  و تبلیغات دروغ! همین!

1- اولین نکته: یادتون باشه تا سن 35 سالگی جسم رشد میکنه و از 35 سالگی به بعد روح! تازه از 35 سال به بعد باید به سمت مسائل معنوی برویم!
پس این حق طبیعی من و توست که عمر کامل داشته باشیم....زمانی میتونیم مدعی عمر کامل باشیم که وقتی جسد مبارک بنده و جنابعالی رو توی قبر میگذارند فقط پوست و استخوان به جسم باشه نه گوشت! در غیر اینصورت یا خودمون یا یکی دیگه باعث مردن ما شده...و عمر طبیعی ننموده ائیم.
دستور اول: قبل از مصرف و خوردن آب! آن را حتما "بجوشانید  و بعد آن را پس از خنک کردن صرف نمائید
دلیلش هم اینه که طبق دستور طب سنتی و تجویز حضرت امام رضا(ع) وقتی آب را میجوشانیم باعث سبک شدن آب میشویم و به همین جهت وقتی آب وارد بافت بدن میشود به راحتی از بافت بدن خارج میشود و مواد و مشتقات محلول در آب (مخصوصا" کلر و فلوراید) در بافت نمیماند و چربی و وزن بدن بصورت متناسب ظرف یک ماه در بدن تقسیم شده و عامل تناسب اندام شما میشود.
(جالبه وقتی توی یک شهر بیماری اپیدمی میشه..مثل زلزله بم...فوری میگویند آب را بجوشانید و بعد بخورید ولی فرهنگ سازی نمیکنیم که چرا باید آب را بجوشانیم)
پس یادتون باشه هیچوقت آب را همینطوری دیمی ننوشید. محتویات و مشتقات شیمیائی آب که برای تصفیه وارد آن شده به طرز وحشتناکی سیستم خون رسانی و بافت بدن و کلیه شما را مختل میکنه.
دستور دوم: کی گفته وقتی زیاد آب مینوشیم باعث سلامتی بدن و پوست و مو میشیم؟ تا زمانی که تشنه نشدید آب ننوشید
جدیدا" رسم شده توی رسانه‌ها و مجلات دائم از نوشیدن آب زیاد برای سالم ماندن پوست صورت و سلامتی بدن دم میزنند.هی مینویسند روزانه به زور هم شده 8 لیوان آب بخورید.(هر چند که بدن بصورت روزمره تا 6 لیوان آب را از شما درخواست میکند...ولی به هیچ عنوان به زور آب نخورید)
دلیلش هم اینه که کلیه ها روزی 180 لیتر آب را برای بدن تصفیه میکنند. وقتی شما حجم آب بدن را زیاد میکنید باعث فشار کار روی کلیه‌ها شده و عامل پیری زودرس بدن خواهد شد.
دستور سوم: آب را یک دفعه  ننوشید. آب را طی سه جرعه بنوشید. چون با نوشیدن یکدفعه آب (هورت هورت ...) عامل درد زود هنگام کبد خواهید بود.
این طریقه نوشیدن آب باعث میشه آب با بهترین شرط وارد بدن شده و به معده فرصت دریافت مناسب آب میدهیم.
دستور چهارم :‌سعی کنید آب را ایستاده بنوشید.

این 4 دستور را کاملا" به خاطر بسپارید.

 

گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ

www.seemorgh.com/Entertainment
منبع: giah-pezeshki.com
 
مطالب جالب دیگر:
10 زن ثروتمند و معروف دنیا! (+عکس ومیزان دارایی)
برای مشهور شدن، مثل بریتنی نه به مهمانی‌های آنچنانی میرم و نه...؟!
واکنش‌های بسیار عجیب حامد بهداد در نشست مطبوعاتی نمایش تازه‌اش!! (+عکس)
تحقیقات نشان داد: عشق کافی هست یا نیست؟!
فکر می‌کنید تعداد اعضای فيس‌بوك چقدر است؟!
وزیر هلند: حشرات خوشمزه هستند بخورید!! (+عکس)
انس دو كودك با مارهای سمی!!
 
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
 
X