طبق آمار رسمی منتشره در سایت Data Blog، دوست عزیزمان روسیه، بیشترین تعداد کلاهک های هسته ای جهان را دارد...

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که اگر بخواهیم ظرف مدت چند ثانیه با استفاده از بمب اتم سطح زمین را از انسان ها پاک کنیم، به چه تعداد کلاهک هسته ای نیاز داریم؟ 
در مقاله ای که سایت Information is Beautiful منتشر کرده، با یک محاسبه ساده و البته با تکیه به آماری دقیق و رسمی به این سوال پاسخ داده شده است.
 

تصویر بالا که دیوید مک کندلس آن را ایجاد کرده است، نشان می‌دهد که جمعیت انسان ها چه مقدار از سطح زمین را تصرف کرده اند. همانطور که می‌بینید، جمعیت انسان ها 12.5% خشکی های زمین را اشغال کرده اند؛ یعنی چیزی در حدود 18 میلیون و 617 هزار و 500 کیلومتر مربع. 
 
به ادامه مطلب مراجعه کنید تا بفهمید چه خبر است. 

قدرت تخریب کلاهک های هسته ای چقدر است ؟
 
 
همانطور که در این تصویر مشاهده می‌کنید، در حال حاضر مخرب ترین کلاهک هسته ای موجود B83 نام دارد که 200 برابر نابودکننده تر از Little Boy (بمب اتمی که قسمتی از هیروشیما را در 6 آگوست 1945 در جریان جنگ جهانی دوم تخریب کرد) می‌باشد. قدرت تخریب کامل B83 در حدود 14.9 کیلومتر مربع است.
 
برای اینکه بدانید سطح تخریبی این بمب جدید چه میزان است، می توان جزیره منهتن که در واقع بخشی از شهر نیویورک است و چیزی در حدود 58.8 کیلومتر مربع مساحت دارد را تصور کرد.
 
توجه کنید که تخریب کامل به معنای نابودی همه چیز در مساحت ذکر شده است. 
 
 حالا چند کلاهک هسته ای برای نابودی بشریت نیاز است ؟!


حالا برای محاسبه تعداد بمب های اتم مورد نیاز از نوع B83، باید مساحتی را که انسان ها اشغال کرده اند به قدرت تخریبی این کلاهک تقسیم کنیم. عدد بدست آمده نشان می‌دهد ما چه تعداد بمب اتم برای نابودی فوری بشریت نیاز داریم. اما همانطور در تصویر بالا مشخص است، تعداد کل کلاهک های اتمی موجود هم اکنون 10,227 عدد است که تنها متعلق به 8 کشور جهان هستند. طبق آمار رسمی منتشره در سایت Data Blog، دوست عزیزمان روسیه، بیشترین تعداد کلاهک های هسته ای جهان را دارد. 
در نتیجه اصلاً نگران نباشید! چون ما به تعداد بسیار بیشتری کلاهک هسته‌ای برای نابودی خودمان نیاز داریم. پس می‌توانیم با خیال راحت به زندگی شیرینمان ادامه دهیم.
 
گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com/Entertainment
منبع: narenji.ir
 
مطالب جالب دیگر:
مرگ خوش‌شانس‌ترین بدشانس جهان در ۹۳ سالگی!! (+عکس)
6 اختراعی که باید از آنها ترسید!!
انسان چهار پا با جنسیتی نا مشخص به دنیا آمد!! (+عکس)
آزمایش آدامس یا روتختی برای کشف خیانت همسر؟!
دختر 60کیلویی، 22کیلوگرم لاغر کرد!!
آخرین یافته‌ها از «دجال اسرائیلی» !! (+عکس) (+18)
رابطه نامشروع با نامزد هم تیمی با وجود داشتن همسر!! (+عکس)