تنها تعداد جنین های سقط شده دارای HIV مثبت در گوشه و کنار خیابانها و سطل آشغال های شهرداری در سال 87 نسبت به سال پیش از آن 7 برابر افزایش یافته است...
 

براساس گزارش های رسمی تعداد جنین های سقط و رها شده در کنار خیابان افزایش قابل توجهی یافته است.
تنها تعداد جنین های سقط شده دارای HIV مثبت در گوشه و کنار خیابانها و سطل آشغال های شهرداری در سال 87 نسبت به سال پیش از آن 7 برابر افزایش یافته است.
لازم به ذکر است این گزارش تنها مربوط به آمار سازمان بهزیستی است و همه موارد را شامل نمی‌شود.این درحالی است که آمار قابل توجهی از سقط جنین غیرقانونی در کشور گزارش می‌شود.
سقط جنین غیرقانونی که اغلب پیامد روابط نامشروع جنسی است را می‌توان از رونق بازار دلالان دارو و آمپول سقط جنین در ناصرخسرو حدس زد.بطوریکه قیمت آمپول های سقط جنین طی چند ماه اخیر افزایش قابل توجهی یافته است.
با این برخی گزارش های غیر رسمی از بهزیستی حاکی از آن است که تعداد جنین یافت شده HIV مثبت یعنی ایدزی در سال 87 نسبت به سال 86 رشد قابل توجهی یافته است که زنگ خطری برای مسئولین محسوب می‌شود.
انتشار این اخبار تلخ اگر چه ممکن است موجب سوء استفاده برخی نااهلان شود،اما می‌تواند توجه مسئولین را به آسیب های اجتماعی زیر پوستی جامعه بیشتر جلب کند.
به نظر می‌رسد دغدغه سیاسی دولتمردان فرصت توجه به این موضوعات اصلی را گرفته است.

  
گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com/Entertainment
منبع: jahannews.com 
 
مطالب جالب دیگر:
زنی که به راحتی 2میلیارد بدست آورد اما...!
مغز چاق‌ها نسبت به لاغرها 16 سال پيرتر است!!
جایی که مسلمانان 18 ساعت روزه میگیرند و به 21ساعت خواهد رسید!!
هفت راهی که جهان به پایان می‌رسد!
صحبت‌های بهاره رهنما درمورد همسرش و مهران مدیری!!
بچه 1ساله به دنبال يك لقمه نون حلال! (طنز)
 
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
 
X