براساس گزارش دیلی میل، به طور خلاصله نتایج این تحقیقات حاکی از آن است که اگر کمی‌به آرامش نیاز دارید بهتر است در بیرون از خانه کار کنید اما...
 
نتایج بررسیهای روانشناسان انگلیسی نشان می‌دهد که یک رئیس اداره نسبت به همسر و شریک زندگی استرس کمتری به افراد وارد می‌کند.
محققان دانشگاه لنکستر با هدف یافتن پاسخی برای این سئوال که "رئیس اداره استرس بیشتری می‌دهد یا شریک زندگی در خانه؟
" تحقیقاتی را انجام دادند که نتایج آن نشان می‌دهد که کار کردن با یک رئیس کج خلق به مراتب "سالم تر" از سر و کله زدن با همسر است!
در این تحقیقات که با بودجه شرکت "فیلیپس" انجام شد این محققان سطح فشار روحی سه هزار مرد و زن را مورد کاوش قرار داده و دریافتند که 57 درصد از مصاحبه شوندگان معتقدند که همسرشان "بزرگترین منبع استرس" آنها است در حالی که تنها 43 درصد انگشت اتهام را به سوی رئیس خود نشانه گرفتند.
 
همچنین این تحقیقات نشان داد که 18 درصد از زنان شوهران را مقصر اصلی استرس خود می‌دانستند درذحالی که 12 درصد از مردان معتقد بودند که همسرشان در بروز استرس آنها نقش دارد.
براساس گزارش دیلی میل، به طور خلاصله نتایج این تحقیقات حاکی از آن است که اگر کمی‌به آرامش نیاز دارید بهتر است در بیرون از خانه کار کنید اما در کار کردن زیاده روی نکنید.این محققان در این خصوص توضیح دادند: "اگر ساعت کار بیش از حد باشد به سلامت آسیب می‌رساند".
در این تحقیق، سایر منابع استرس زا مثل وزن بدن و امنیت اقتصادی نیز مورد پرسش قرار گرفت و مشخص شد 36 درصد از زنان به دلیل وزن بدن دچار استرس می‌شدند که این رقم برای مردان 27 درصد بود. درحالی که امنیت اقتصادی و پول 27 درصد از زنان و 33 درصد از مردان را با استرس مواجه می‌کرد.
 
گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com/entertainment
منبع: mehrnews.com
 
مطالب جالب دیگر:
بازیگری که برای نهمین بار با مردی ازدواج می‌کند که 30سال از خودش کوچکتر است!! (+عکس)
تعریف و تمجیدهای فراوان از یک دختر فوتبالیست مسلمان بی حجاب! (+عکس)
عکس‌های زیباترین مادر و دخترهای هالیوودی!
هفت تکنولوژی که به شما برای ورزشکار شدن کمک می‌کنند! (+عکس)
چرا شخصيت افراد با هم فرق دارد؟
راهی ساده برای اینکه سن واقعی كسی را حدس بزنید!
103 بازیگر و ورزشکار معروف ایرانی، چه اتومبیل‌هایی دارند؟!!
 
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده های این بخش

 
X