بررسی های این استاد دانشگاه عربستانی نشان می‌دهد سال گذشته از مجموع 60 هزار ازدواجی که صورت گرفت، 18هزار آن به طلاق انجامید و این به معنی آن است که ...

جدیدترین بررسی‌های انجام شده در کشور وهابی عربستان سعودی نشان می‌دهد در حال حاضر در این کشور بیش از یک میلیون و هشتصد هزار دختر مجرد آماده ازدواج بالای سن 30 سال وجود دارد
. پیش بینی می‌شود این آمار طی پنج سال آینده با رشد قابل توجهی به چهار میلیون نفر برسد.
این بررسی ها که توسط دکتر «علی زهرانی» استاد دانشگاه اسلامی‌عربستان انجام شده، همچنین نسبت به این افزایش عدد دختران مجرد به شدت هشدار داده و می‌افزاید: تمام شهرهای عربستان طی پنج سال آینده شاهد افزایش تعداد دختران مجرد خواهد بود اما این حالت در شهر مذهبی مدینه منوره نسبت به دیگر شهرها چندین برابر می‌شود.
 
بررسی های این استاد دانشگاه عربستانی نشان می‌دهد سال گذشته از مجموع 60 هزار ازدواجی که صورت گرفت،  18هزار آن به طلاق انجامید و این به معنی آن است که نسبت شکست و ناموفق بودن ازدواج ها سال گذشته در این کشور 30 درصد بوده است. این آمار در شهر مدینه منوره بیش از دیگر شهرها است زیرا عادات و تقالید بد زیادی در میان اهالی این شهر وجود دارد و به اعتقاد کارشناسان مسائل اجتماعی، برای کم کردن این نسبت باید حتما این عادات و تقالید کم شوند و رفتار مردم مدینه منوره شاهد تغییر اساسی باشد.
بررسی های انجام شده توسط دیگر جامعه شناسان عربستان سعودی نشان می‌دهد که در مجموع 25 درصد ازدواج های انجام شده در این کشور به طلاق می‌انجامد. این در حالیست که این آمار در دیگر کشورها جهان بین 18 تا 22 درصد است. ناگفته نماند 60 درصد از مجموع این طلاق ها در اولین سال زندگی رخ می‌دهد.
 
گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com/entertainment
منبع: shia-online.ir
 
مطالب جالب دیگر:
اگر گفتید یک خانم در طول عمرش چقدر رژلب میخوره؟؟!
زنی که در عرض 1.5سال تبدیل به یک مانکن شد!! (+عکس)
عکس: وقتی الناز شاکردوست شبیه آنجلینا جولی می‌شود!!
دختری که در کودکی مانند یک پیرزن 80ساله شده است!! (+عکس)
دختر مانکن 188سانتی متری با دور کمری عجیب!! (+عکس)
کودک 2ساله درحال ترک سیگار در کمپ! (+عکس)
عکس: حمید گودرزی و همسرش درحال خرید موز!!
 
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده های این بخش

 
X