والدین بچه 12 ساله ای در شهر 'نیوآرک' واقع در ایالت 'دیلاور' به اتهام عدم توجه و قرار دادن کودک در محیط کثیف توسط پلیس بازداشت شدند...

والدین بچه 12 ساله ای در شهر 'نیوآرک' واقع در ایالت 'دیلاور' به اتهام عدم توجه و قرار دادن کودک در محیط کثیف توسط پلیس بازداشت شدند.
والدین این نوجوان به او این اجازه را داده بودند که با انواع مختلفی از حیوانات در یک اتاق کثیف با هم زندگی کنند،اتاقیکه از فضولات حیوانات پر شده بود و بحدی کثیف بوده که بوی آن محله را پر کرده بود."واحد حمایت از حیوانات از خانه "ادوارد کلسچ" 48 ساله و همسرش "ساندرا" 49 ، به تعداد 19 سگ ،5 گربه،2 خرگوش،3 بلدرچین،9 جوجه و اردک پیدا کردند.
به گزارش دیلی میل، مرکز حمایت از حیوانات ،این دو زوج را متهم به آزار و اذیت حیوانات نیز کرد و در ادامه ماموران این مرکز شرایط این اتاق را از لحاظ زندگی غیر قابل سکونت و بسیار خطرناک برای سلامت توصیف کرده چراکه اتاق پر از مدفوع و ادرار حیوانات بوده و تنفس را برای هر کس دشوار میکرده است.
ماموران خانه را از لحاظ شرایط زندگی ،غیرقابل سکونت ارزیابی کرده و حکم بر تخریب آن دادند و از سوی دیگر پسر 12 ساله نیز برای اطمینان از سلامتی به بیمارستان کودکان اعزام گردید.در نهایت دادگاه والدین این کودک را به بی توجهی نسبت به سلامتی کودکشان متهم کرده و به قید وثیقه 500 دلاری آزاد کردند و همچنین نوجوان 12 ساله را برای نگهداری به نزد خویشاوندانش فرستادند.

گردآوری: گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com/entertainment
منبع: jamnews.ir

مطالب جالب دیگر:
فوایدی که لمس کردن نامزدتان برای شما دارد!؟
حضور معروف ترین بازیگران زن سینما در کنسرت حمید عسگری! (عکس)
مردن انسان به راستی نکبت بار است...!

 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده های این بخش

 
X