همه اشکال برهنگی، نواختن موسیقی با صدای بلند، تبادل بوسه بین مردان و زنان و حتی اقدام زنان و مردان نامحرم (ازدواج نکرده) در نگه داشتن دست‌های همدیگر...

روزنامه اماراتی «الامارات الیوم» از وضع قوانین جدیدی در دوبی خبر داد که براساس آن همه اشکال برهنگی، نواختن موسیقی با صدای بلند، تبادل بوسه بین مردان و زنان و حتی اقدام زنان و مردان نامحرم (ازدواج نکرده) در نگه داشتن دست‌های همدیگر در ملاعام جزو «رفتارهای ناشایست» شناخته شده است.
این قوانین که در همه مکان‌های عمومی دوبی لازم الاجراست به تازگی توسط مسوولان این شیخ نشین وضع شده و هدف از آن پاکسازی دوبی به ویژه از اقدامات غیراخلاقی خارجی ها اعلام شده است.

براساس این گزارش «شورای اجرایی دوبی» از ساکنان این شیخ نشین به ویژه خارجی‌ها که بیش از 80 درصد جمعیت آن را تشکیل می‌دهند خواسته است به فرهنگ این کشور مسلمان احترام گذاشته و از ارتکاب رفتارهای ناشایست پرهیز کنند.
به نوشته روزنامه اماراتی، نقض این قوانین از سوی بومی‌ها یا خارجی‌ها با مجازات احتمالی زندان همراه خواهد بود.
قوانین جدید همچنین تصریح می‌کند: هرکسی که در حال مستی – حتی در صورت مصرف مقدار کمی الکل – خارج از مراکز مخصوص صرف مشروبات الکلی دستگیر شود مشمول مجازات نقدی یا زندان خواهد بود.
برپایه این گزارش دوبی در بین هفت شیخ نشین امارات از قوانین ملایم تری درباره موضوع پوشش و حجاب برخوردار است و هتل‌های این شیخ نشین دارای کلوب‌ها و مکان‌هایی هستند که مشروبات الکلی به طور آزادانه در آنجا سرو می شود.

با این حال مجموعه‌ای از حوادث از جمله اخراج دو انگلیسی که به اتهام رفتارهای منافی عفت در سواحل دوبی دستگیر شده بودند باعث شده که مسوولان دوبی سخت گیری خود را درباره اقدامات غیراخلاقی افزایش دهند و نظارت در این خصوص تشدید شده است.
 
گردآوری: گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com/Entertainment
منبع: asriran.com
 
مطالب جالب دیگر:
افشین قطبى، مفسر تلويزيون كره!
تصاویر ماشین یکی از شیوخ عرب!(بسیار زیبا)

شهر شناور!! (+عکس)
زنی با حجاب کامل در کشتی کج صاحب کمربند طلایی شد!!(+عکس)
ماجرای امام مسجدی كه خواننده شد