کیک عروسی جالب برای زن و شوهری که به توافق نرسیده بودند! عکس
عروس و دامادی که درمورد ظاهر کیک عروسی شان به تفاهم نرسیده بودند مجبور شدن یک کیک ویژه سفارش دهند

کیک عروسی جالب و خاص

گفته می شود یکی از مسائل بسیار مهم در ازدواج تفاهم است، از همین رو یک زوج بریتانیایی با وجود داشتن دو نظر متفاوت درمورد شکل کیک عروسی، توانستند به شیوه جالبی در این امر به مصالحه برسند.

عروس 27 ساله یک کیک سفید سنتی را برای مراسم می خواست، در حالی که داماد 41 ساله دوست داشت کیک به شکل تم یکی از قهرمان های کارتونی (بتمن) باشد.

بنابراین آنها از یک قناد خواستند تا هر دو نظر آنها را در پخت کیک عروسی در نظر بگیرید و نتیجه آن یک کیک دو رویه شد، که از یک طرف ظاهر یک کیک در جشن های کودکان داشت ولی از سوی دیگر ظاهر یک کیک سفید سنتی مطابق دلخواه عروس خانم را داشت.


کیک عروسی ویژه

کیک عروسی ویژه

 

عروس درمورد کیک گفت: ما تا قبل از رسیدن به مراسم، واقعا کیک را ندیده بودیم، ولی با دیدن ظاهر عالی آن بسیار متعجب و خوشحال شدیم. از زاویه های زیادی این کیک شبیه یک عروسی سنتی بود و وقتی کیک را حرکت دادند تا آن را برای مهمان ها تقسیم کنند، چهره مخفی دیگر نمایان شد.

قناد این کیک نیز درمورد پخت کیک متفاوت این زوج گفت، تقریبا حدود 40 ساعت پخت این کیک زمان برده که 12 ساعت آن صرف درست کردن گل های شکری و روکش آن بوده است.گردآوری : گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: niksalehi.com