مارکس که برادر بزرگتر است درباره نحوه وقوع این شکار خطرناک می‌گوید: همراه برادرم در جلوی قایق نشسته بودیم و در آرامش ماهیگیری می‌کردیم که ...

روز گذشته دو نوجوان فلوریدایی توانستند با وسایل ماهیگیری پدرشان یک کوسه غول پیکر دو و نیم متری را که 200 کیلو وزن داشت را شکار کنند.
این دو نوجوان آمریکایی که برای تفریح به یک سفر دریایی رفته بودند نه تنها تفریح نکردند بلکه توانستند یک کوسه آدم‌خوار دویست کیلویی را شکار کنند و جان‌شان را نجات دهند.

مارکس که برادر بزرگتر است درباره نحوه وقوع این شکار خطرناک می‌گوید: همراه برادرم در جلوی قایق نشسته بودیم و در آرامش ماهیگیری می‌کردیم که ناگهان یک ماهی بزرگ به قلابمان گیر کرد. ابتدا تصور کردیم یک ماهی بزرگ است اما پس از چند دقیقه آرواره‌های یک کوسه آدم‌خوار نمایان شد.

پدر این دو نوجوان که شکارچی کوسه است درباره این شکار بی‌سابقه می‌گوید: قایقم مخصوص شکار کوسه بوده و برای همین تمام لوازم مورد نیاز عملیات شکار این ماهی غول پیکر آماده بوده است. البته این نکته حائز اهمیت است که فرزندانم شکار کوسه را به خوبی بلد بوده‌اند در غیر اینصورت هم‌اکنون کوسه آنها را شکار کرده بود.
 
گردآوری: گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com/entertainment
منبع: asriran.com
 
مطالب جالب دیگر:
نتایج جالب: مردان از زنان عاشق‌ترند!!
رابطه اسرار آمیز جرج کلونی با یک پیشخدمت رستوران!
جنگ شلوارك‌ها در نیویورك تایمز!!
صحبت‌های خواندنی علیرضا افتخاری: همسرم چوب دستش گرفته!!
مهمانی و پارتی برلوسکنی برای 50 دختر!!
 
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده های این بخش

 
X