یك زن آلمانی 83 ساله بعد از 60 سال زندگی مشترك از شوهر 81 ساله‌اش جدا شد. دلیل او هم این بود كه فهمیده است شوهرش خدمتكار 30 ساله منزل را دوست دارد...

شوهر یك زن چینی كه «لو» نام دارد بعد از 10 سال زندگی مشترك به این دلیل كه زن سن واقعی خود را به او نگفته بود، وی را از خانه بیرون انداخت. وقتی آقای «كن» از «لو» تقاضای ازدواج كرد «لو» 30 ساله بود ولی به خواستگارش گفت تنها 24 سال دارد. وقتی در سال 2007 آقای كن به واقعیت پی برد بلافاصله تقاضای طلاق داد و دادگاه تقاضای او را پذیرفت!


یك زن آلمانی 83 ساله بعد از 60 سال زندگی مشترك از شوهر 81 ساله‌اش جدا شد. دلیل او هم این بود كه فهمیده است شوهرش خدمتكار 30 ساله منزل را دوست دارد! این مرد كه «گئورگ میستر» نام دارد در زمان جنگ جهانی دوم و بمباران متفقین در شهر «بن» با همسرش «روت» ازدواج كرد ولی بعد از 60 سال روت به او مشكوك شد و او را از خانه بیرون انداخت!


در آوریل 2009 یك زن آلمانی به این دلیل از همسرش جدا شد كه از تمیزكاری‌های او ذله شده بود!
این زن می‌گوید در طول 15 سال زندگی مشترك، شوهرم همیشه در حال تمیزكاری و مرتب كردن خانه بوده است و به جز شستشوی دستشویی و تغییر دكوراسیون مبل‌ها كار دیگری بلد نیست!
وقتی دیدم به خاطر كثیف شدن یك دیوار خانه آن را خراب كرد و دوباره ساخت دیگر طاقت نیاوردم و تقاضای طلاق دادم.


یك زن بازنشسته رومانیایی بعد از 50 سال زندگی مشترك تقاضای طلاق داد و گفت از این زندگی خسته شده است زیرا همسرش تمام حقوق بازنشستگی‌اش را صرف غذا دادن به سگ‌های ولگرد می‌كند! «الیزا باربو» 70 ساله گفت: شوهرش از دو، سه سال پیش شروع به غذا دادن به سگ‌های ولگرد كرده است. ولی الان روزی سه بار، آن هم به بیش از 20 سگ ولگرد غذا می‌دهد و دیگری هیچ غذایی برای خودمان نمی‌ماند. وی افزود: «نمی‌توانم تحمل كنم كه خودمان همیشه گرسنه باشیم و غذایمان را سگ‌های ولگرد بخورند».
 
گردآوری: گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com/Entertainment
منبع: ksabz.net
 
مطالب جالب دیگر:
چرا قسم رو باید خورد؟
تصاویر شباهت فرزندان هالیوود‌ی‌های با والدین‌شان!
زانتیا را بشناسیم
پروژه فوق‌العاده جالب مایکروسافت!! (+لینک ویدیوئی)
چرا مردم دوست ندارند از یك قاتل، عضو پیوندی بگیرند؟
 
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده های این بخش

 
X