چند تا از وحشت‌انگیزترین اتفاقات این خانه كه مو را برتن انسان راست می‌كند برای (ماریان)، همسر كشیش(لیونل فویستر) كه از تاریخ 30 اكتبر 1930 به این خانه نقل مكان كرده‌اند افتاده است. یكی از ارواح این خانه سعی می‌كرد...

فیلم جن‌گیر كه اكران شده بود بسیاری از مردم باورشان نمی‌شد چنین وحشتی در این فیلم باشد. با توجه به بضاعت آن روز سینمای جهان، این فیلم توانست فروش قابل‌ملاحظه‌ای هم داشته باشد. اما پس از آن بود كه فیلم‌هایی با مضامینی از این دست رواج یافت و حتی كار به این رسیدكه مستنداتی رو شود مبنی براین كه ارواح را چگونه باید گرفت یا از شرشان خلاص شد. اما واقعا این ارواح، خانه و كاشانه‌ای هم دارند؟ مردم انگلیس اغلب با خانه‌های ارواح، عمارت‌ها و قصرهای تسخیر شده آشنایی زیادی دارند ولی در این كشور (خانه كشیش بارلی) یكی از پرروح‌ترین خانه‌ها است و روایات و داستان‌های بسیار زیادی برای اثبات این مدعا در دست است. این خانه در سال 1863 در كنار كلیسای بارلی بنا شد تا جناب كشیش‌(هنری بول) در آن سكنی گزیند. این بنا سالها محل طغیان روح‌های سركش بوده و اتفاقات عجیبی همچون حركت خودبه‌خود اشیا، بوهای عجیب، نقاط سرد در قسمت‌های مختلف خانه، صدای تاخت و تاز اسب‌ها و تجسم اشباح در آن رخ می‌داد. حتی بعد از اینكه این خانه در سال1939 ‌طعمه حریق گشته و ویران شد و عكس‌های بسیاری نیز از ویرانه‌های آن گرفته شد، باز هم كلیسای مجاور آن محل بروز این اتفاقات شد.
كاپیتان دبلیو. اچ. گركسون یكی از ساكنان این خانه می‌نویسد بارها او و خانواده‌اش روح یك پرستار بچه را كه سرگردان به این طرف و آن طرف می‌رفته است دیده‌اند. بعد از اینكه این پرستار را چند بار در كنار یكی از پنجره‌های خانه دیدند، آن پنجره را با آجر پوشاندند تا دیگر او را نبینند.
گركسون در خاطرات خود می‌نویسد (شاید آن آتش‌سوزی مصیبت‌بار تاثیری ناراحت كننده داشته است زیرا در طول آن شب چند نفر گفتند مرا به همراه دو غریبه كه یكی خانمی ملبس به شنلی خاكستری رنگ و دیگری جنتلمن با سر طاس و كت بلند مشكی بودند، دیده‌اند. چند تا از وحشت‌انگیزترین اتفاقات این خانه كه مو را برتن انسان راست می‌كند برای (ماریان)، همسر كشیش(لیونل فویستر) كه از تاریخ 30 اكتبر 1930 به این خانه نقل مكان كرده‌اند افتاده است. یكی از ارواح این خانه سعی می‌كرد با ماریان ارتباط برقرار كند و این كار را با روش عجیبی انجام می‌داد. او روی دیوارهای خانه نامه می‌نوشت عكس‌های این نوشته‌ها هنوز هم در دست است و در مركز مطالعات ماوراءالطبیعه نگهداری می‌شوند. یكی از این عكس‌های شگفت‌آور آجری را نشان می‌دهد كه در هوا شناور است در عكس دیگری چیزی روبان مانند در هوا معلق است و همچنین هیات‌های مه‌آلود اشباح. هنوز هم افراد بسیاری می‌گویند كه در زمین‌های برجای مانده از خانه كشیش بارلی روح دیده و از آن عكس ‌گرفته‌اند. در جولای سال 2000 عكسی توسط یكی از گردشگران گرفته شد كه‌هاله‌ای كروی و اسرارآمیز كه به آن (اورب) می‌گویند در آن به‌طور واضحی مشخص است.
 
گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com/Entertainment
منبع: اعتماد ملی
 
مطالب جالب دیگر:
خیابانی که با موبایل مردم روشن می شود!!
تصویر دوران کودکی نیوشا ضیغمی!
رویداد شگفت انگیز: قرآن مجید در آتش نسوخت!!
رکورد شکنی عجیب مرد با ریش و 2222 خلال دندان!! (+عکس)
چرا دزدان دریائی به گوش‌هایشان گوشواره می‌آویختند؟!
نمایش کلاه‌های عجیب و غریب!! (+عکس)
 
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
 
X