ساعت انجام این بازی 3 تا 5 بعد از ظهر آخرین روز كاری هفته است و این طور كه گفته می‌شود، انجام این بازی طی دو ماه گذشته مزایای فراوانی را برای این شركت به همراه داشتهو...
 
"كوین گرینل " مدیر یكی از شركت‌های رایانه‌ای آمریكایی به كارمندان خود اجازه داده است تا در پایان هر هفته با انجام یك بازی رایانه‌ای ویژه به مدت 2 ساعت، تمام مشكلاتی كه طی هفته گذشته با مدیر خود داشتند را سر وی خالی كرده و او را در بازی از پا دربیاورند.

به گزارش اینفورمیشین‌ویك، كارمندان شركت رایانه‌ای Grinnell Computers هم‌اكنون می‌توانند با استفاده از سلاح‌های مجازی موجود در بازی آنلاین Combat Arms، با مدیر شركت درگیر شوند و از این طریق تمام استرس‌ها و فشارهای عصبی هفته را از بین ببرند.

ساعت انجام این بازی 3 تا 5 بعد از ظهر آخرین روز كاری هفته است و این طور كه گفته می‌شود، انجام این بازی طی دو ماه گذشته مزایای فراوانی را برای این شركت به همراه داشته و باعث افزایش كارایی كارمندان شده است.

"كوین گرینل " در این خصوص توضیح داده است: با انجام این بازی كارمندان من تا حد امكان می‌خندند و از مشكلات و درگیری‌های كاری دور می‌شوند. ما می‌توانستیم ساعت انجام این بازی را بعد از ساعت كاری بیاندازیم. اما تنظیم این دو ساعت برای انجام این بازی، نشان می‌دهد كه این اتفاق نیز بخشی از زندگی كاری كارمندان است و كارمندان در زندگی كاری خود فرصت خندیدن و فراموش كردن مشكلات را هم دارند.

گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com/Enterttainment
منبع: asriran.com
 
مطالب جالب دیگر:
تصویری از داماد 55ساله و عروس 11ساله!!
اظهارات جنجالی شیخ "تاج الدین هلالی" درمورد: زن بی‌حجاب، گوشت و گربه!
تعطیلی یك شبكه تلویزیونی به دلیل پخش مصاحبه‌ غیراخلاقی!!
راز اعداد « 4 8 15 16 23 42 » در سریال لاست!! (2)
تصاویر اشعه ایکس از اشیاء بلعیده شده یا فرو رفته در بدن قربانی!! (+16)
ترفندی جالب پیرامون اشعه مادون قرمز یا infrared !؟
 
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده های این بخش

 
X