این دختر به تعداد غیرقابل شمارش مورد تعرض قرار گرفت و حتی مجبور بود در ازای غذا خوردن به ...

مسوولان زندانی در برزیل یك دختر 15 ساله را به مدت یك ماه در كنار بیش از 20 مرد داخل سلولی حبس كردند. این دختر به دفعات از سوی هم‌سلولی‌های خود مورد تعرض قرار گرفت و حتی برای دریافت غذا مجبور بود به برقراری رابطه‌ تن دهد. یك سخنگوی مركز دفاع از كودكان و نوجوانان برزیل در این باره گفت: وی از همان روز اول زندانی شدن در استان پارا – شمال برزیل – مورد تعرض قرار گرفت. براساس این گزارش شمار مردان هم‌سلولی این دختر كه ظاهرا به اتهام سرقت زندانی شده، بیش از 20 تن بود و گاهی اوقات به 34 تن نیز می‌رسید.

میر كوهن، رییس كمیسیون حقوق بشر موكلان برزیل در این باره اظهار كرد: این دختر به تعداد غیرقابل شمارش مورد تعرض قرار گرفت و حتی مجبور بود در ازای غذا خوردن به این کار تن دهد. انتشار اخبار مربوط به این حادثه، خشم و نفرت عمومی را در برزیل برانگیخته است؛ به ویژه آن كه پیش‌تر نیز در حادثه‌ای مشابه یك زن 23 ساله به مدت یك ماه همراه با 70 مرد داخل سلول زندانی در استان پارا حبس شده بود. دختر 15 ساله كه هویتش تاكنون فاش نشده، روز بیست و یكم اكتبر به جرم دزدی دستگیر و به یك بازداشتگاه پلیس محلی منتقل شد تا این كه سرانجام یك فرد ناشناس، رسانه‌ها را در جریان وقایع رخ داده قرار داد.

خانم كوهن افزود: هیچ‌كس واقعا نمی‌داند كه جرم این دختر چیست. وی مظنون به سرقت است، اما پلیس از جزئیات آن چیزی نمی‌گوید. هیچ‌گونه اتهام رسمی وجود ندارد. در همین حال موكلان این دختر اعلام كردند: مقامات پلیس گفته‌اند كه به گمان آنها، سن مظنون بالاتر از سن قانونی بوده است. آنا جولیا كارپا، استاندار پارا در واكنش به این مساله گفت: اهمیتی ندارد كه سن متهم 15، 20، 50، 80 یا حتی 100 سال باشد، مهم اینست كه یك زن نباید داخل سلول زندان با مردان نگهداری شود. سخنگوی مركز دفاع از كودكان و نوجوانان نیز گفت: این دختر كه خانواده بسیار فقیری دارد، بسیار سراسیمه و وحشت‌زده به نظر می‌رسد، اما می‌تواند افسران پلیسی كه وی را زندانی كردند و زندانیانی كه او را مورد تعرض قرار دادند، شناسایی كند.
 
 
گردآوری: گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com/Entertainment
منبع: kamyabnews.com
 
مطالب جالب دیگر:
روشی ساده برای تشخیص اسكناس‌های جعلی!
5 رینگتون جدید فوق العاده با کلاس با صدای گیتار (Ringtone)
آیا مورچه‌ها از انسان عاقل‌ترند؟!
آرزوهای افراد مختلف از غول چراغ جادو!
فکر می‌کنید اگر صورت آنجلینا و برد پیت باهم ترکیب بشه، چه شکلی می‌شوند؟
نمایش تاتو جدید آنجلینا جولی در فرش قرمز! (+عکس)
 
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
X