شب گذشته یك خودرو بنز و هیوندا آزرا كه با سرعت 191 و 190 كیلومتر بر ساعت در بزرگراه نیایش حركت می‌كردند...

رئیس مركز كنترل ترافیك پلیس راهور تهران گفت: شب گذشته یك خودرو بنز و هیوندا آزرا كه با سرعت 191 و 190 كیلومتر بر ساعت در بزرگراه نیایش حركت می‌كردند، توسط دوربین‌های كنترل سرعت شناسایی شدند. سرهنگ سعید اسماعیلی افزود: این خودروها بدون توجه به سرعت مجاز در این بزرگراه كه 110كیلومتر بر ساعت است از سرعت مجاز تخطی كرده‌اند.
سرهنگ اسماعیلی گفت: پس از ثبت این سرعت‌ها توسط دوربین كنترل سرعت، بازرسی راهور تهران مالكان این خودروها را احضار كرده است و این خودروها به مدت یك هفته توقیف خواهند شد.
وی اظهار داشت: رانندگان خودروهای فوق به بهداری كل ناجا معرفی می‌شوند تا از آنان تست‌های سلامت روحی و روانی اخذ شود.
 
 
رئیس مركز كنترل ترافیك پلیس راهور تهران گفت: اگر رانندگان معرفی شده نتوانند تست‌های فوق را طی كنند، از رانندگی محروم خواهند شد.
سرهنگ اسماعیلی افزود: تا به حال چندین نفر از رانندگانی كه سرعت‌های غیر مجاز داشته‌اند، به محرومیت 3 تا 6 ماهه از رانندگی محكوم شده‌اند.
وی اظهار داشت: رانندگانی كه با سرعت بالای 140 كیلومتر بر ساعت در بزرگراه‌های تهران رانندگی كنند، علاوه بر توقیف یك هفته‌ای خودرو، به بهداری كل ناجا معرفی می‌شوند.
 
 
رئیس مركز كنترل ترافیك پلیس راهور تهران گفت: اغلب بزرگراه‌های تهران به دوربین‌های كنترل سرعت مجهز شده است و تمام تخلفات سرعت ثبت خواهد شد. تعدادی از این دوربین‌ها توسط نیروی انتظامی و تعدادی نیز توسط شهرداری تهران نصب شده است.
به گزارش فارس، سرعت غیرمجاز و خطرناك برخی خودروها در بزرگراه‌های درون‌شهری افزایش یافته و این رانندگان بدون توجه به قوانین باعث ناامنی در سطح شهر می‌شوند.
به نظر می‌رسد میزان جریمه و محكومیت این رانندگان كافی نیست و باید شدت و قاطعیت بیشتری در مقابله با این رانندگان به عمل بیاید. شهروندان خواستار قاطعیت در برخورد با این رانندگان هستند عدم كارآمدی قوانین و جریمه‌های رانندگی بارها مورد تأكید فرماندهان پلیس بوده است.
 
گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com/Entertainment
منبع: farsnews.com
 
مطالب جالب دیگر:
تصاویر آنجلینا جولی همراه با دخترش شیلو در حال خرید در فرانسه
تصاویر جالب بی اعتنایی کریستیانو رونالدو به دوست دختر سابقش!!
بازيگران زن ايران وقتی که کچل هستند!! (عکس)
شناسایی فرد دروغگو با دست خط!
خیانت آقای بوردا، باعث خوش‌پوشی خانم‌های جهان شد!! (+عکس)
فهرستی از عجیب‌ترین حیوانات جهان!
 
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
 
X