چند سال پیش این شیوه را از یكی از دوستانم فرا گرفتم. در برخی از ورزشگاه‌ها تیرك‌های دروازه در چمن به طور ثابت فرو نرفته‌اند. بنابراین...
 

 یك دروازه‌بان دانماركی به دلیل اقدام به كوچك نمودن اندازه دروازه‌اش به پرداخت جریمه و محرومیت محكوم شد.
كیم كریستن سن در حالی كه قصد داشت اندازه دروازه‌اش را تغییر دهد، دستگیر شد و باید روی محرومیتی سنگین و همچنین جریمه نقدی حساب كند.
دروازه‌بان گوته بورگ در دیدار برابر تیم اوره برو با لگد كردن زمین كناره دیرك دروازه قصد داشت ابعاد آن را تغییر دهد او با این كار چند سانتی‌متری ابعاد دروازه‌را به نفع خودش كوچك‌تر می‌كرد. این دروازه‌بان اعتراف كرد كه اغلب این كار را انجام می‌داده است. او گفت: چند سال پیش این شیوه را از یكی از دوستانم فرا گرفتم. در برخی از ورزشگاه‌ها تیرك‌های دروازه در چمن به طور ثابت فرو نرفته‌اند. بنابراین گاه گاه این كار را انجام می‌دادم. این اشتباه من نیست كه تیرك‌های دروازه به خوبی ثابت نشده‌اند.

اشتفان یوهانسن داور مسابقه چند دقیقه پیش از شروع نیمه دوم متوجه شد كه یكی از دروازه‌ها كوچك‌تر از دیگری است. او البته متوجه نشد كه كریستین سن در این موضوع نقش دارد اما در ادامه با كمك دوربین‌های تلویزیونی متوجه نقش او در تغییر ابعاد دروازه‌ها شد.

این داور در این باره گفت: اگر او را در هنگام این عمل می‌دیدم بدون كارت زرد او را رها نمی‌كردم. اكنون قرار است با بررسی تصاویر ویدیویی و همچنین گزارش داور بازی، به تخلف این دروازه‌بان دانماركی رسیدگی شود. آنچه بدیهی است آن است كه كریستین سن با جریمه روبه‌رو خواهد بود.
 
ردآوری: گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com/Entertainment
منبع: asriran.com
 
مطالب جالب دیگر:
خیابانی که با موبایل مردم روشن می شود!!
مرگ عجیب یک دختر؛ او با بالا، بالا رفت!! (+عکس)
معروف ترین طرفداران فوتبال در تاریخ
دختر19ساله: من حیوان خانگی نامزدم هستم!! (+عکس)
پسری که با دندان، حفاظ‌ها رو می‌شکست و سرقت می‌کرد!
طوطی سخنگو، مرد هوس‌باز رو لو داد!!