از این اتفاق بود كه انجمن جلوگیری از بدرفتاری با حیوانات در دادگاه سیدنی از این برنامه شكایت كرد. این انجمن در شكایت خود اعلام كرده بود كه در صحنه مذكور 90 ثانیه طول كشیده بود كه...

در شكایت انجمن بدرفتاری حیوانات از این شبكه تلویزیونی آمده بود كه در صحنه مذكور 90 ثانیه طول كشیده بود كه این موش جان دهد.
روزنامه دیلی‌تلگراف نوشت؛ یك شبكه تلویزیونی استرالیا به دلیل پخش زنده مسابقه‌ای كه در ان یك موش به طرز بی‌رحمانه‌ای زنده زنده پخته می‌شد 1600 یورو جریمه شد.
شبكه تلویزیونی ITV استرالیا به دلیل از سوی دادگاهی در استرالیا به دلیل تصاویر زنده‌ای از یك مسابقه تلویزیونی كه در آن دو شركت‌كننده یك موش را زنده زنده پخته بودند به پرداخت جریمه محكوم شده است.

شركت‌كنندگان در این مسابقه "گینو آكامبو " سرآشپز و "استوارت ماننینگ " بازیگر سینمای این كشور بودند كه سال گذشته در این مسابقه تلویزیونی شركت كرده بودند.
پس از این اتفاق بود كه انجمن جلوگیری از بدرفتاری با حیوانات در دادگاه سیدنی از این برنامه شكایت كرد. این انجمن در شكایت خود اعلام كرده بود كه در صحنه مذكور 90 ثانیه طول كشیده بود كه این موش جان دهد.
این دادگاه در ابتدا دو شركت‌كننده در این مسابقه را به علت این كار گناهكار شناخته بود اما وقتی شبكه تلویزیونی ITV پذیرفت كه سازنده برنامه مجوز قتل این حیوان را صادر كرده دادگاه این شبكه تلویزیونی را مقصر دانسته و این شبكه را به پرداخت 3 هزار دلار استرالیا معادل 1660 پوند جریمه نقدی محكوم كرد.
 
گردآوری: گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com/Entertainment
منبع: tabnak.com
 
مطالب جالب دیگر:
بشقابی که جلوی تند غذاخوردن شما را می‌گیرد! (+عکس)
مرگ خوش‌شانس‌ترین بدشانس جهان در ۹۳ سالگی!! (+عکس)
عکاسی که آخرین عکس عمرش را گرفت و سپس توسط یک خرس کشته شد!! (+عکس)
غیراخلاقی ترین لباس جدید دختران مدارس هلند؛ دامن توری!!
رابطه نامشروع با نامزد هم تیمی با وجود داشتن همسر!! (+عکس)
دختری که موهای 1.5متری خود را به فروش گذاشت تا مادرش زنده بماند!! (+عکس)