حرکت جالب راننده تریلی برای جلوگیری از خودکشی دختر جوان! عکس
راننده تریلی انسان‌دوست برای جلوگیری از خودکشی دختر جوان در اتوبان دست به اقدامی باورنکردنی زد

تلاش زیبای یک راننده برای نجات جان دختر جوان

تصاویری که به تازگی منتشر شده است اقدام تحسین برانگیز راننده تریلی را برای جلوگیری از خودکشی یک دختر جوان در اتوبان به تصویر می‌کشد. این دختر که با نشستن و آویزان کردن پاهایش از لبه پل اتوبان N7 دوبلین قصد خودکشی داشت به اقدام به موقع این راننده تریلی ناکام ماند.

در حالی که سایر رانندگان نگران بودند هر لحظه این دختر خود را به پایین پرت کند این راننده تریلی که هویتش مشخص نشده خود را به زیر پل رساند و خودروی خود را درست در پایین محلی که این دختر آماده پریدن بود پارک کرد. در تصویری که یک شاهد عینی با نام " کیت دون" تهیه کرده این صحنه هیجان انگیز را نشان می‌دهد.

کیت در گفت‌وگو با Irish Mirror گفت: « این زن قصد پریدن از بالای پل به پایین را داشت اما عکس العمل قهرمانانه این راننده تریلی مانع این اتفاق شد. همه قهرمانان کلاه بر سر ندارند. لطفا به همه بگویید این وقت سال زمان مناسبی برای آنکه شما به زندگی خود پایان دهید نیست( سال جدید خانواده و اطرافیان خود را خراب نکنید).»

انتشار این تصاویر با واکنش کاربران نیز همراه بود و بسیاری اقدام این راننده تریلی را مورد ستایش قرار دادند. یکی از کاربران که ظاهرا خود نیز راننده تریلی بود در کامنتی نوشت: « چقدر سریع و جسورانه. عالی بود همکار.»


توقف تریلی زیر پل برای جلوگیری از خودکشی دختر جوان
توقف تریلی زیر پل برای جلوگیری از خودکشی دختر جوانگردآوری: گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: yjc.ir