این شهروند مشهدی که "رضا رضوی" نام دارد اطلاع داد که در روستایی در 70 کیلومتری شاهرود گونه‌ای سیب وجود دارد که از گروه سیبهای تابستانی و در اندازه سیب گلاب است. درون این سیب کاملا قرمز است و مزه ای ترش دارد ...
 
خبرگزاری مهر خبری را به نقل از یک منبع خارجی در خصوص تولید سیبی که درونش سرخ است منتشر کرد که در پی انتشار این خبر یکی از خوانندگان "مهر" از وجود سیبی مشابه در کشورمان خبر داد!
بسیاری از رسانه‌های دنیا  شنبه خبر از تولید سیبی دادند که علاوه بر پوسته، درون آن هم سرخ است.
پس از انتشار این خبر، یکی از خوانندگان از مشهد تماس گرفت و خبر داد که در روستایی نزدیک به شهرستان شاهرود سیب مشابهی وجود دارد که به آن "سیب سرخ" می‌گویند.

این شهروند مشهدی که "رضا رضوی" نام دارد اطلاع داد که در روستایی در 70 کیلومتری شاهرود گونه‌ای سیب وجود دارد که از گروه سیبهای تابستانی و در اندازه سیب گلاب است. درون این سیب کاملا قرمز است و مزه ای ترش دارد و بیشتر برای تهیه خوراک از آن استفاده می شود. فصل برداشت این سیب یک ماه قبل بوده است.
 
 
 
به گفته این شهروند، به دلیل عدم رسیدگی مناسب، این گونه در حال انقراض است به طوری که این میوه تنها به مصرف داخلی روستای بکران می‌رسد.
 

 
این خواننده تصاویری از این سیب را به ذوق و سلیقه خود ارسال کرده است. البته متاسفانه به دلیل عدم دسترسی این خواننده به دوربین مناسب، تصاویر  از کیفیت بالایی برخوردار نیستند.
 
گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com/entertainment
منبع: mehrnews.com
 
مطالب جالب دیگر:
مراسم انتخاب زیباترین دختر لبنان!! (+عکس)
پس از چندین ماه، برد پیت صورتش را اصلاح کرد! (+عکس)
آموزش: چگونه از اطلاعات رایانه‌ خود محفاظت کنیم؟
وقتی که همه تعجب کردند: ستاره 73ساله هالیوود رابطه عاشقانه با نوه 27 ساله‌اش برقرار کرد!! (+عکس)
راهی ساده برای افزایش قد از کودکی!؟
دوست داشتنی ترین روباتهای جهان را بشناسید! (+عکس)
مورچه ها هم تروریست دارند!؟ (+عکس)
 
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده های این بخش

 
X