در فیلمی که توسط نزدیکان این کودک از جریان این مراسم گرفته شده است، این نوزاد پس از بیرون آوردن از ظرف آب مخصوص غسل تعمید تکان می‌خورد اما پس از ...
 
یک نوزاد شش‌ماهه در مولداوی به دلیل اصرار کشیش یک کلیسا در انجام کامل مراسم غسل تعمید پس از انجام این مراسم بر اثر خفگی درگذشت.
روزنامه دیلی‌میل در گزارش خود آورده است که کشیش والنتین پس از انجام این مراسم اکنون به دلیل کوتاهی در گرفتن دهان کودک پیش از فرو بردن سر کودک در آب، به قتل غیرعمد متهم شده است.
در همین حال این کشیش اینکه به خاطر مرگ این کودک در کلیسایی در منطقه راسکانی در شمال غربی مولداوی مورد سرزنش قرار گرفته است، را تکذیب کرد.
در فیلمی که توسط نزدیکان این کودک از جریان این مراسم گرفته شده است، این نوزاد پس از بیرون آوردن از ظرف آب مخصوص غسل تعمید تکان می‌خورد اما پس از پوشاندن این کودک به سختی در آغوش پدرش نفس می‌کشد و پس از 20 دقیقه از پایان این مراسم او شروع به بالاآوردن مایعاتی از بینی و دهان خود می‌کند.
"دومیترو گایدائو" پدر این کودک در گفتگو با تلویزیون "پابلیکا‌تی‌وی" رومانی می‌گوید: نوزاد در راه رساندن به بیمارستان درگذشت و کالبدشکافی او هم نشان می‌دهد که او به خاطر خفگی در اثر غرق شدن درگذشته است.
 
 
 
وی می‌افزاید: همه ما دیدیم که کشیش مطابق وظیفه همیشگی‌اش در انجام غسل تعمید، دست خود را بر روی دهان نوزاد نگذاشته بود تا مانع از ورود آب به دهان او شود.
پدر این کودک در ادامه می گوید: ما نمی‌توانیم باور کنیم که این کشیش یک دست خود را زیر شکم و دست دیگرش را بر روی نوزاد ما گذاشته و سه بار سر او را در زیر آب فرو ببرد.
مادربزرگ این کودک نیز در گفتگو با روزنامه سان می‌گوید: نوزاد هنگامی که در آب فرو برده می‌شد گریه می‌کرد. ما نمی‌توانیم این موضوع را باور کنیم اما ما فکر می‌کنیم که کشیش می‌دانست که چه کاری باید انجام دهد اما انجام نداد.
وی در ادامه می‌افزاید: پس از این اتفاق کشیش تنها به ما گفت که او بهتر از ما کار خودش را بلد است و این اولین غسل تعمید او نبوده است.
در همین حال پلیس محلی اعلام کرده است که تحقیقات خود را در خصوص وقوع قتل غیرعمد آغاز کرده است و اگر این اتهام ثابت شود این کشیش سه سال را در زندان خواهد گذراند.
 
گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com/entertainment
منبع: khabaronline.ir
 
مطالب جالب دیگر:
امشب منتظر ماه طوفانی باشید! (+عکس)
عکس طنز: باور کنید که تیم فوتبال انگلستان گلی به آلمان نزده و داور به درستی قضاوت کرده است!
هفت اشتباه بزرگ و جالب در پيشگويی آينده فناوری!
4 عادتی که ظاهر شما را پیر می‌کنند!!
پیدا شدن سیب ایرانی درون سرخ!! (+عکس)
مرد مست متوجه اصابت گلوله به پایش نشده بود!!
پاسخ به یک سوال پیچیده: آیا پول خوشبختی می‌آورد؟
 
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده های این بخش

 
X