خواهر 18 ساله او هم به دادگاه گفته بود که مرتبا به خودش آسیب رسانده و حتی 6 مرتبه اقدام به خودکشی هم کرده است. وی نوشته: از 4 سالگی به بدترین شکل ممکن با من رفتار شده است. او تمام بچگی من را...
 
باز هم رسانه های خارجی از توحش دیگری در غرب خبر می‌دهند.
پدر 73 ساله ای که مکرراً به دختران کوچک خود تجاوز کرده و پسر خود را آزار جنسی می‌داد توسط دادگاه کیفری مرکزی دوبلین به حبس ابد محکوم شد.
این مرد ایرلندی ساکن دوبلین در آگوست گذشته در رابطه با 87 مورد آزارجنسی، تجاوز و تجاوز شفاهی به دو دختر بین 5 تا 11 ساله اش و آزار جنسی پسرش از سن 3 تا 6 سالگی بین سالهای 1997 تا 2002 گناهکار شناخته شده بود.
قاضی جرج بیرمنگام به دلیل موارد تجاوز به دو دخترش وی را به حبس ابد محکوم کرده و به دلیل آزار جنسی پسر کوچک هم مجازاتهای جانبی دیگری را بر او که هیچ مدرکی دال بر اختلالات شخصیتی و روانی او وجود ندارد تحمیل کرد.
وی بیان کرد که ادله ارائه شده در جریان 7 روز محاکمه واقعا تکان دهنده بوده است و اینکه بیان شده بود این مرد هیولایی بود در خانه ای که از جهنم بوده است واقعا اغراق آمیز نبوده است.

دختر 19 ساله و بزرگترین قربانی این محکوم می‌گوید که زندگی او ترس آن روزی سپری می‌شود که پدرش بازگردد و از قاضی خواسته بود تا او را برای مدتی طولانی حبس کند.
خواهر 18 ساله او هم به دادگاه گفته بود که مرتبا به خودش آسیب رسانده و حتی 6 مرتبه اقدام به خودکشی هم کرده است. وی نوشته: از 4 سالگی به بدترین شکل ممکن با من رفتار شده است. او تمام بچگی من را دزدید و اگر من را می‌کشت بسیار بهتر بود.
قربانی پسر که هم اکنون 17 ساله است از ارائه ادله و نوشتن گزارش امتناع کرد.
دختران این مرد در چند مورد پس از سال 2000 تحت نظارت و مراقبت مقامها قرار گرفته بودند اما با تهدیدهای پدر مرتبا اقدام به فرار کرده و مورد تجاوز پدرشان قرار می‌گرفته اند.
سرانجام در سالهای 2005 و 2006 بود که دختران از پدرشان شکایت کردند اما وی اتهامات را رد کرده و مدعی شده بود که دلایل زیادی وجود دارد برای اینکه فرزندانشان چنین ادعاهایی را مطرح کنند.
مجرم پرونده دارای سوابق رفتارهای بیشرمانه با کودکان بوده است و بر اساس ادله ارائه شده موارد متعدد تجاوز در مکانها و زمانهای مختلف بوده است.
 
گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com/entertainment
منبع: tabnak.ir
 
مطالب جالب دیگر:
اظهارات جدید بازیگر جنجالی سریال نرگس درباره فیلم غیراخلاقی‌اش!!
آشنایی با تنها دختر دریانورد در ایران!! (+عکس)
عکس: محمدرضا گلزار با مدل موهای ایرانی چه شکلی می‌شود؟!
خارجی‌ها چه سوالاتی درباره ایرانیان و زنان در ذهن‌شان است؟ (+عکس)
زنی که توسط موجودات فضایی باردار شده بود!! (+عکس)
دست نیافتنی‌ترین مکانهای روی زمین که نمی‌توانید به آنجا برید!! (+عکس)
دختر نابغه ایرانی در آلمان، باهوش‌تر از همه!! (+عکس)
 
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده های این بخش

 
X