health-top-1

مشاوره آنلاین روانشناسی

مشاوره آنلاین و خدمات روانشناسی آنلاین سیمرغ

مشاوره آنلاین روانشناسی

مشاوره آنلاین و روانشناسی آنلاین چیست؟

سیمرغ با همکاری مجموعه تخصصی فول فکر و استفاده از اخرین نوآوری های تکنولوژیک اقدا م به راه اندازی مشاوره انلاین و ارائه خدمات مشاوره خانواده، مشاوره ازدواج، مشاوره زناشویی و زمینه های مختلف مشاوره و روانشناسی آنلاین نموده است.

هدف ما از ارائه راهکار های مشاوره ای، کمک به مردم برای رویارویی با چالش های زندگی است، چالش هایی که در هر روز از زندگی با آنها روبرو هستیم.

برنامه ما برای آینده مشاوره آنلاین، تعریف ساختاری یکپارچه، شامل متخصصین، ابزارهای تکنولوژی و روش های خلاقانه کسب و کار برای ارائه یک مشاوره حرفه ای است.

مشاوره آنلاین، ابزاری قدرتمند، حرفه ای و تخصصی است که به افراد، خانواده ها، و گروه ها برای دستیابی به موفقیت در سلامت روحی، سلامتی، آموزش و پرورش و اهداف شغلی کمک می کند. متخصصین و مشاوران ما در جهت غلبه بر موانع و چالش های شخصی که مشتریان آنلاین ما با آن مواجه هستند کار و فعالیت می کنند.

خدمات مشاوره آنلاین سیمرغ-فول فکر بزرگترین سازمان حرفه ای مشاوره آنلاین است که مشاوران حرفه ای را با مشتریان خدمات مشاوره آنلاین همراه کرده و جهت رسیدن به موفقیت در مسیر زندگی، به آنها کمک می کند.

Seemorgh_Logo_Final-1.png                                  fullfekr-logo-1.png


چشم انداز ما 

هر فرد در هر مکان و هر زمان به مشاوره حرفه ای و با کیفیت دسترسی پیدا کند.

مأموریت ما 

ارتقاء حرفه ای مشاوره آنلاین

حمایت از خدمات مشاوره انلاین

حمایت از شیوه های اخلاقی و فرهنگی در مشاوره آنلاین

حمایت از کسانی که از خدمات مشاوره ای استفاده می کنند

 ارائه خدمات مشاوره حرفه ای، در دسترس، راحت و مقرون به صرفه به نحوی که بتواند در هر زمان و هر کجا، به هر کسی که با چالش های زندگی مبارزه می کند، کمک کند.

 مشاوره آنلاین روانشناسی

                                       

 رعایت حریم خصوصی و امنیت اطلاعات در مشاوره آنلاین

یکی از دغدغه های استفاده کنندگان از خدمات مشاوره ای حفظ اسرار آنان و رعایت حریم های خصوصی آنان است.
چه بسا افرادی که حتی از حضور در دفتر ارائه خدمات مشاوره واهمه دارند و همچنین افرادی که به دلایل مختلف از صحبت رو در رو با متخصصین و درمانگران اجتناب می کنند و ترجیح می دهند که مشکل خود را مانند یک راز همیشه با خود داشته باشند و به همین دلیل بدنبال درمان مشکل خود نیستند و یا سعی می کنند که مشکل خود را از طریق جستجو های اینترنتی حل کنند. هر یک از این مسیر ها، نه تنها به حل مشکل کمک نمی کند بلکه گاها مشکلی را که با یک مشاوره و یا مشاوره روانشناسی قابل حل بود به معضلی پیچیده تبدیل می کنند.


حریم امنی برای شما ایجاد کرده ایم

سعی کرده ایم با ایجاد حریمی امن از طریق مشاوره آنلاین، دغدغه های شما را برطرف کنیم. نه تنها اطلاعات شما رمز گذاری شده و قابل دسترس برای هیچ فردی در مسیر مشاوره آنلاین نخواهد بود بلکه حتی در ارتباط با مشاورین و درمانگران نیز، شما می توانید بصورت ناشناس باقی مانده و ضمن دریافت مشاوره و درمان، اطلاعات شما همچنان شخصی باقی بماند و البته همچنین می توانید توسط ایمیل و یا شماره موبایل نیز ثبت نام کرده و اطلاعات شما نزد درمانگرتان بدون اینکه اطلاعات دیگری از شما داشته باشند باقی بماند.
ما همه این امکانات را فراهم آورده ایم تا شما به راحتی و بدون هیچ نگرانی و یا ترسی به مشاوره و درمان مشکل خود بپردازید.

icon-shield-1.png

 گفتگوی شما و روانشناس، فقط بین خودتان خواهد ماند و فرد دیگری از محتوای آن باخبر نخواهد شد

رمزگذاری TLS و SSL  بر روی ارتباطات شما انجام و مشاوره آنلاین شما رمزگذاری می‌شود

مشاوره آنلاین روانشناسی


unknown-author-1.png

ناشناس بمانید و بدون اینکه تلفن یا ایمیل خود را بدهید، از مشاوره آنلاین استفاده کنید

شما همچنین می توانید با استفاده از حالت ورود ناشناس بدون وارد کردن ایمیل یا شماره تلفن با مشاور مورد نظر وارد مکالمه شوید

مشاوره آنلاین روانشناسی

 

 patients-at-a-reception-at-the-psychotherapies-vector-20902191.jpg

 

 


 • باورهای غلط درباره افسردگی
  افرادی که مبتلا به افسردگی هستند ممکن است فکر کنند هیچ امیدی برای زندگی بهتر وجود ندارد. این نا امیدی بخشی از بیماری است نه واقعیت
 • با پسرم که افسرده شده چه کنم؟
  افسردگی یک مشکل روحی مختص بزرگسالان نیست و کودکان نیز به این مشکل دچار می شوند که به مراتب به مراقبت های بیشتری نیاز دارند، در ادامه به نکات مهمی در این باره اشاره می شود
 • راهنمای تصویری اسکیزوفرنی علل و درمان اسکیزوفرنی
  این بیماری جدی روانی در صورتی که درمان نشود بیمار را ناتوان می کند. حدود 1 درصد از آمریکایی ها مبتلا به اسکیزوفرنی هستند. افراد مبتلا به این بیماری ممکن است صداهایی بشنوند یا تصاویری را ببینند که واقعیت ندارند یا تصور کنند دیگران افکارشان را کنترل…
 • انواع روان درمانی و مشاوره + مزیت های مراجعه به ورانشناس
  بیماری های روحی و اضطراب مشکلاتی هستند که معمولا به آنها کم توجهی می شود، اما عدم توجه به آنها پیامدهای زیادی دارد، به همین دلیل در این مطلب به چند روش روان درمانی اشاره می شود تا آشنایی بیشتری با این شاخه داشته باشید
health-left-2
 
X