سیمرغسیمرغ
lifestyle-top-1
تازه های چیدمان فضا

اتاق‌پذیرایی از جمله جاهایی است که زود به هم می‌ریزد. ایجاد حس با هم بودن زمانی ایجاد می‌شود که هر گوشه از اتاق را به کار و فعالیتی خاص اختصاص دهید و برای نگه‌داری وسایل مربوطه فضای مناسب آن را در نظر بگیرید.

مرتب کردن ریخت‌ و پاش‌های روزانه کار آسانی نیست. اما می‌توان با به کار بردن تدابیری از میزان آن کم کرد تا وقت بیش‌تری برای انجام کارهای شخصی پیدا کرد. پس با ما باشید:

اتاق‌پذیرایی از جمله جاهایی است که زود به هم می‌ریزد. 
ایجاد حس با هم بودن زمانی ایجاد می‌شود که هر گوشه از اتاق را به کار و فعالیتی خاص اختصاص دهید و برای نگه‌داری وسایل مربوطه فضای مناسب آن را در نظر بگیرید. واقع‌بین باشید و امکان فعالیت‌های لذت‌بخش را برای هریک از اعضا فراهم آورید.


وسایل اضافی را از این اتاق خارج کنید
از بین فیلم‌ها، بازی‌ها، سی‌دی‌ها و کتاب‌ها فقط آن‌هایی را که مورد استفاده‌اند، در این اتاق نگه دارید. با انتخاب جعبه‌های مناسب و برچسب زدن به آن‌ها، وسایل را به تفکیک داخل آن‌ها قرار داده و روی طبقات کتابخانه یا ویترین قرار دهید.


اتاق‌نشیمن


از کوچک‌ترین جاها غافل نشوید
در پشت نیمکت، مبل یا میز؛ فضایی برای نگه‌داری وسایل در نظر بگیرید. آن‌ها را داخل جعبه یا سبدهای تزیینی و حصیری یک شکل قرار دهید. مبلمان را از دیوار فاصله دهید تا امکان استفاده و باز کردن جعبه‌ها یا قوطی‌های گذاشته شده در پشت مبلمان را داشته باشید.
همچنین می‌توانید از میزها یا وسایلی که رویه آن به راحتی قابل برداشتن است، برای قرار دادن وسایل استفاده کنید.

اتاق‌نشیمن


هر عضو خانواده را در نظر بگیرید
از آن‌جا که هر یک از اعضاء خانواده ساعاتی را در این اتاق می‌گذرانند و در واقع اتاق مشترک آن‌هاست، پس محل فعالیت‌های مختلف و ریخت‌وپاش‌های متعدد است. جای خاصی برای نگه داشتن وسایل مختلف در نظر بگیرید چه این فعالیت‌ها مربوط به مطالعه باشد چه بازی، می‌خواهد تماشای تلویزیون بوده یا بررسی صورتحساب‌ها و قبوض باشد. 
به تفکیک جای قرار دادن وسایل را در این اتاق در نظر بگیرید.


اتاق‌نشیمنگردآوری : گروه سبک زندگی سیمرغ
www.seemorgh.com/lifestyle
منبع : hamshahrionline.ir


مطالب پیشنهادی :
ایده هایی برای دکوراسیون با سنگ !
رنگ ها را در چیدمان های مختلف جدی بگیرید !
چطور LCD را با دکور داخلی هماهنگ کنید ؟!
کلبه ای خیالی با هنرهای دستی !
مدرن ترین دکوراسیون نمایشگاه های پایتخت را، خود بسازید!؟
  
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
lifestyle-left-2
 lifestyle-left-3
 
X