سیمرغسیمرغ
lifestyle-top-1

به هنگام گذاردن گلهای بهاری مثل لاله در گلدان ، برای هر چه زیباتر شدن گلدان شیشه ای مورد استفاده كف آن را پر از پرتقال چینی نمایید

تغییری متناسب با هوای بهار
یك اتاق نشیمن خودمانی  و عاری از هر نوع تكلف ایجاد كنید  و با استفاده از رنگ پرتقالی  آن  را آكنده از آواز بهار نمایید . با اضافه كردن گلدانهایی با رنگ روشن ، متكاهایی با رویه گلدار ، قالچه كنفی رنگ شده  و پیدا كردن اجناس قدیمی بدون صرف هزینه نه چندان زیادی، احساس طروات  و تازگی خاصی می كنید .  
تغییر بهارگونه رختخواب 
با استفاده از یك متر پارچه گلدار تخته بالاسر تختخواب را بپوشانید . برای تزیین دیوارهای خالی از هر گونه تزیین ، قابهای ارزان قیمت تهیه كرده  و در آنها كاغذهای طرحدار قرار دهید . با استفاده از رنگهای متالیك به  عسلی های كنار تخت جلوه تازه ای ببخشید . 

 


دور تا دور 
با نصب گچبری های گل سرخی آماده سقفی با سایه هایی از رنگ زرد بر روی دیوار ، جلوه چشم نوازی به اتاق نشمینتان ببخشید .  مزایای این نوع از گچبری ها این است كه قابل دسترس و از جنس كاربامیت بوده  و با وزن كمی كه دارند آویزان كردنشان آسان است. 

 
 

نیم جین ( ست های 6 تایی ) 
یك روش جذاب مرتب كردن میز، چیدن ست هایی از تخم مرغ خوری  است . می توانید این تخم مرغ خوری ها را از وسایل مورد نیازی كه می بایست بر روی میز باشد مثل گلهای خشك ، شمع ، گیره كاغذ  و یا استامپ پر نمایید .  
 
 


طرح و نقش بسیار 
ظاهر پویا  و پر جنب و جوش این صندوقچه كشو دار مرهون دو كاغذ گیاهی چسبیده شده بر روی كشوها می باشد .  اگر می خواهید در کلاهک لامپ های ساده ای كه دارید روحی تازه بدمید استفاده از این ایده بسیار مناسب  و بجا خواهد بود .
 
 


اتاق آفتاب 
افزودن استایل بهاری به اتاق آفتاب گیر خانه به آسانی رنگ كردن یك قالیچه كنفی با استفاده از طرحهای گلدار ، تعویض رویه متكاها و كوسنها و انداختن یك تور سفید ساده بر روی میز می باشد. 

 


خطهای كج و معوج و راه راه
برای شخصیت بخشیدن به سایه رنگهای ایتالیایی با استفاده از نوار چسب ، نوارهایی را چسبانده و سپس به كمك یك اسفنج بین این نوارها را رنگ اكرولیك بزنید . پس از خشك شدن رنگ آكرولیك چسبهای نواری زده شده را جدا نمایید . برای  اینكه رنگ با انرژی تر  و زنده تر گردد  با استفاده از یك برس خشك سر گرد خطوی كج و معوجی بر روی رنگ بكشید .   

 


بهاری كردن گلدان و ظرف وسط میز 
ظرف شیشه ای روی میز را پر از آب نموده  و در داخلش گیاهان شناور بیاندازید  . بدین منظور می توانید از گل عدس آبی ، گیاهان نعلی شكل  و یا یك نیلوفر آبی كه بر روی آب شناور می ماند استفاده نمایید .

 


فضایی شاد برای صرف صبحانه 
در بین لوازم مورد استفاده برای تغییر یك فضا ، یك گالن رنگ آسان ترین و در دسترس ترین وسیله می باشد . بدین منظور از رنگهای مختص فصل بهار استفاده نمایید تا فضا را شاداب  و با طروات نماید . می توانید تنها به تغییر رنگ یك دیوار اكتفا نموده یا اینكه كل اتاق را رنگ آمیزی نمایید . از تكه پارچه های باقی مانده برای تعویض رویه كوسن ها  و دوختن یك رومیزی  نهایت استفاده را ببرید . 

 حمامی پر از گل 
برای اینكه چشم انداز تازه تری به حمام تان ببخشید آینه حمام  را با آینه ای دكوپاژ شده عوض كنید . بدین منظور آینه ای با قاب ساده بخرید و با استفاده از تكه پارچه های رنگارنگ، قاب آینه را دكوپاژ نمایید . پس از چیدن 4 یا 5 لایه سطح قاب یكدست  و صاف می گردد . 

 


بهره برداری از نور 
نقطه شروع برای درست كردن یك  آباژور متفاوت ، پیدا كردن یك سبد  تخم مرغ سیمی درجه یك است . به دنبالی سبدی باشید كه طرح جالبی داشته باشد  و در ته خود یك سوراخ  برای سیم كشی داشته باشد . برای درست كردن کلاهک ، یك باریكه از پارچه ای نازك را به اندازه 2 سانت بیشتر از طول  و عرض داخل سبد بریده  و این باریكه پارچه را  در داخل سبد دوخته  و با استفاده از چسب یا بخیه زدن لبه های بالایی  و پایینی را ببندید و محكم كنید . با كمك یك سوزن بزرگ و نخی چند لا، کلاهک را در داخل سبد ببندید .  با استفاده از چسبهای حرارتی یك لانه تركه ای كوچك را بر رو دسته بچسبانید تا جلوه زیباتری پیدا كند .
 
 


استفاده از عكس بر گردان  و برچسب 
عكس برگردانهای دیواری یك روش آسان برای نو و نوار كردن هر سطح ساده ای است . از كاغذ های پشت چسبی زیبا  و ظریف  برای پوشاندن تخته بالاسری تختخوابتان استفاده نمایید .  آسان ترین روش استفاده از این عكس برگردانها این است كه به هنگام صاف كردن آن بر روی دیوار، چسب پشتی  را از كاغذ جدا نمایید .


 
تهیه و ترجمه : گروه سبک زندگی سیمرغ
www.seemorgh.com/lifestyle
اختصاصی سیمرغ
 
 
مطالب پیشنهادی :

اتاق نشیمن تان را بهاری کنید
با دکوراسیون صورتی به استقبال بهار بروید!
رنگ ها را در چیدمان های مختلف جدی بگیرید !
ایده هایی جالب و قابل اجرا در 1 روز برای دکوراسیون منزل شما
چیدمان منزل برای زندگی سالم تر


 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
lifestyle-left-2
 lifestyle-left-3
پربیننده ترین مطالب سبک زندگی
رژیم لاغری جنرال موتورز 2017، در یک هفته 8 کیلو وزن کم کنید!!رژیم لاغری جنرال موتورز 2017، در یک هفته 8 کیلو وزن کم کنید!!

اگر دنبال روش سریع برای کاهش وزن هستید حتما بخوانید. رژیم لاغری جنرال موتورز یا رژیم لاغری جی ام، رژیم لاغری ای است که یک هفته ای 8 کیلو وزن تان را کم می کند

 
X