چگونه میل جنسی مان را زیاد کنیم؟
در این مقاله ۴ روش برای تقویت میل جنسی ، بدون توسل به دارو را بیان می کنیم

 تقویت میل جنسی با روش های طبیعی

بسیاری از زوجهای جوان به دلیل عدم آشنایی و در پاره ای از موارد نبود آگاهی کا فی درباره نحوه برخورد با روابط عاطفی و زناشویی بین همسران ، با مشکلاتی مواجه هستند، که متاسفانه این مشکلات در برخی از موارد تبدیل به بحران های خانوادگی می گرد که آثار آن در معضلاتی همچون افزایش آمار طلاق در جامعه ، تنوع طلبی جنسی و.... قابل مشاهده می باشد . سیمرغ با هدف پیش گیری از ایجاد این گونه مشکلات و با احترام به حریم خانواده ، جهت افزایش دانایی زوجهای جوان و کمک به بهبود واستحکام روابط همسران اقدام به تهیه و ارائه مطلب زیر نموده است
 

آیا بتازگی متوجه کاهش میل جنسی خود شده اید؟ اگر این چنین است، شما تنها نیستید چرا که بسیاری از افراد با این مشکل مواجه هستند.  برخی از مردم آن را یک مشکل جسمی میدانند، اما اینگونه نیست. این مشکل  را می توانید به سادگی با چند تغییر در شیوه زندگی به آسانی حل کنید. در این مقاله ۴ روش برای تقویت میل جنسی ، بدون توسل به دارو  را بیان میکنیم.

بیشتر بدانید : میل جنسی مردان را این کارهای زنانه کم می کند!!

تقویت میل جنسی با ورزش

مطالعات نشان می دهد که ۳۰ دقیقه ورزش می تواند سلامت جنسی  را بهبود و  اعتماد به نفس را افزایش دهد. پس همسر خود را تشویق  کنید هر روز نیم ساعت ورزش کند حتی ورزش های ساده مانند دویدن و یوگا برای افزایش میل جنسی  بسیار مفید است انجام این فعالیت ها با هم نیز به شما این امکان را میدهد که با همسر خود بیشتر ارتباط داشته باشید. روش دیگر برای افزایش میل جنسی  انجام ورزش kegel است، که باعث تقویت ماهیچه های لگن و کمک به پیشگیری از مشکلات پروستات  مردان و بی اختیاری در زنان است.
 

تقویت میل جنسی بدون دارو
تقویت میل جنسی بدون دارو,تقویت میل جنسی,روشهای تقویت میل جنسی

تقویت میل جنسی با مصرف میوه

مطالعات نشان می دهد که خوردن میوه می تواند به افزایش سوخت و ساز بدن کمک کند. بنابراین  میوه ای که سرشار از ویتامین E هستند  جریان خون را افزایش می دهند .  میوه هایی مانند کیوی، انبه، موز و انار که سرشار از آنتی اکسیدان هستند ،  نه تنها شما را سالم نگه  می دارد بلکه باعث افزایش میل جنسی هم می شود. بنابراین به جای دسر مورد علاقه  یک کاسه میوه های تازه در رژیم غذایی روزانه خود بگنجانید.

بیشتر بدانید : میل جنسی خانم ها در این زمان کم می شود!!

تقویت میل جنسی با پوشیدن لباس قرمز

افزایش میل جنسی شما و جلب توجه شوهر با پوشیدن لباس قرمز و یا یک لباس قرمز ، به دلیل برخی از مطالعات نشان داده اند که رنگ قرمز نه تنها اعتماد به نفس را در زنان افزایش می دهد، بلکه باعث تقویت میل جنسی در مردان می شود.

تقویت میل جنسی با ارسال پیامکهای عاشقانه به همسر

به همسرتان در طول روز  پیام های متنی عاشقانه بدهید.  این باعث افزایش هورمون میل جنسی مانند دوپامین، سروتونین، و تستوسترون راتقویت کند، و به محض دیدن شما  میل جنسی همسر افزایش یافته است.بیشتر بدانید : تقویت میل جنسی با 5 خوراکی پرطرفدار

بیشتر بدانید : تقویت میل جنسی با یک ترکیب طبیعی و ارزان قیمت + طرز تهیه

بیشتر بدانید : میل جنسی تان کم شده؟ این کارها را انجام دهید!

بیشتر بدانید : اگر میل جنسی به همسرتان کم شده است این روش ها را امتحان کنید

بیشتر بدانید : 5 خوراکی خوشمزه که میل جنسی تان را زیاد می کند

بیشتر بدانید : افزایش میل جنسی با چند ماده غذایی!!

بیشتر بدانید : افزایش میل جنسی با توپک نارگیل و بادام

بیشتر بدانید : چرا میل جنسی همسرم نسبت به من کم شده؟

بیشتر بدانید : عواملی که بر میل جنسی شما و همسرتان اثر می گذارد


گردآوری : گروه سبک زندگی سیمرغ
seemorgh.com/lifestyle
منبع : hidoctor.ir