معمولا رفتار خانم‌ها را به علت بالا بودن احساساتشان می‌توان به راحتی متوجه شد اما فهمیدن احساسات آقایان کمی مشکل تر است....

معمولا هنگامی که برای همسر زندگی یا نامزدتان کاری را انجام می‌دهید ، پیش بینی می‌کنید که او فلان واکنش را  در برابر کاری که برای او انجام دهید نشان دهد ، اما حدس شما اشتباه از آب در می‌آید و او رفتاری درست برعکس را انجام می‌دهد .
 
شما واقعا دوست دارید که مرد زندگی تان را درک کنید اما متاسفانه حدس‌هایی که در رابطه با رفتار ، احساس ، صحبت‌های بعدی  او دارید نادرست می‌باشد .
 
معمولا رفتار خانم‌های را به علت بالا بودن  احساساتشان می‌توان به راحتی متوجه شد اما فهمیدن احساسات آقایان کمی مشکل تر است ، شما کاملا حق دارید که بخواهید مرد زندگی تان را بهتر درک کنید ، اگر شما نیز چنین مشکلی را با مرد زندگی تان دارید خواندن این مقاله را به شما توصیه می‌کنیم :
 
1-  برای اینگه بتوانید مرد زندگی تان را از درون بشناسید و از احساسات واقعی او  سر در بیاورید باید با او صحبت کنید ، تا  احساساتی را که در اعماق قلب خود پنهان کرده است را برای شما تعریف کند. 
 
2- در مورد مطالب مختلف با او صحبت کنید تا عقاید ، نظر‌های ، ایده‌های ، احساسات  او را متوجه شوید ، این گار شما حسن دیگری نیز دارد و علاوه بر آن همسرتان را عادت می‌دهید که در مورد احساساتش با شما صحبت کند .
 
3- سعی کنید حالات منفی و مثبت شخصیت همسرتان را بشناسید تا راحت تر بتواتید به او نزدیک شوید .
 
4- در تمام لحظه‌های زندگی تان به همسرتان احترام بگذارید حتی در مواقعی که با یکدیگر نزاع دارید ، هرگز به یکدیگر توهین نکنید .
 
5- اعمالی که باعث عصبانیت او می‌شود را انجام ندهید تا بتواتید به او نزدیک شوید و در عوض کارهایی که تمایل دارد را برای او انجام دهید .
 
6- مسئله ی که فوق العاده اهمیت دارد این است که خانم‌ها معمولا اصل و اساس زندگی را فراموش می‌کنند این جمله به چه معناست ؟
بدین معنا می‌باشد که در قرن حاضر که به قرن پیشرفت و فناوری شناخته شده است ، به تبع آن ، تمام بشریت خواهان پیشرفت‌های شان در این عرصه می‌باشند و خانم‌ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند و با تلاش‌های بی سابقه شان ثابت کرده اند که از جنس مخالف خود کمتری که ندارند هیچ شاید ار مردان نیز برتر باشند . خانم‌ها نیز مستقل ، با انرژی ، نیرومند بودن شان را در زمینه‌های مختلف کاری به اثبات رسانده اند .
اما خیلی از این خانم‌های که در اجتماع و شغلشان موفق ظاهر شده اند ، در زندگی زناشویی و  شخصی شان دچار مشکل‌های عدیده ای هستند ، نمی‌توانند مشکلات زندگی شان را به راحتی مشگلات کاری شان حل و فصل نمایند ، بدین ترتیب کم کم از مردان زندگی شان دور می‌شوند و هر روز در کار و شغل اجتماعی شان بیشتر غرق می‌شوند . به مرور مسائل و مشکلات ظاهر می‌شوند.
 
مسائلی که باید به آنها بپردازید به ترتیب زیر می‌باشد :
* خانم‌ها ممکن است مردان زندگی شان  در دو زمان  فراموش کنند، ابتدا زمانی است که جای همسر و کارشان جا به جا شود سپس زمانی است که با ورود فرزند به زندگی شان ، فرزند را جایگزین پدرش کنند شما نباید هرگز این اشتباه را مرتکب شوید .
 
* به نیازهای جنسی همسرتان نیز اهمیت بدهید .
 
* برای او ارزش قائل شوید بخصوص در جمع‌های خانوادگی‌تان .  با انجام کارها و توصیه‌های گفته شده می‌توانید مردان زندگی تان را بیش از پیش و بهتر از سابق بشناسید .  
 
تهیه و ترجمه:گروه سبک زندگی سیمرغ
www.seemorgh.com/lifestyle
اختصاصی سیمرغ
 
مطالب پیشنهادی:
 با توصیه‌های بهترین مشاوران ، چگونه زندگی مشترکتان را متحول کنید!
  دو نکتۀ کلیدی در ازدواج‌های موفق
  6 اشتباه رایج بین زنان دنیا!
 چالش‌های زناشویی در میانسالی
 برای شیرین تر شدن زندگی، مردان رعایت کنند