.. مرد، آفرین شما را تا عمر دارد به خاطر میسپارد.من لبخند شما را بعد از اجرای این قوانین طلایی برای همیشه به خاطر دارم...


 مرد موجودی عاشق قدرت است . مرد از این كه قدرتمند باشد حظ میكند . در آسمان اوج میگیرد و شما را نیز همراه خود بالا می برد.
از اینكه توانا باشد یا احساس توانایی كند لذت میبرد. تا وقتی كه مشغول كشتن این احساس در مردان هستید بدانید كه تنها میتوانید خواب خوشبختی را ببینید.  

اگر قدرت مرد را نادیده بگیرید یا از آن انتقاد كنید بدانید كه دیگر پری رویاهایش نخواهید بود.او دنبال كسی است كه به قدرتهایش ایمان داشته باشد. و حتی ضعفهایش را در جهت تقویت تواناییهایش مثبت جلوه دهد.پس بدانید كه:

1- اگر خودتان دارای درآمد هستید ،هرگز درآمد و پولتان را به رخ همسرتان نكشید.حتی اگر درامد بیشتری داریدهرگز به روی خودتان هم نیاورید.بگذارید همسرتان فكر كند كه همه چیز در دست اوست.و اداره امور خانه به دست قدرتنمد او اداره میشود.

2- مطلقا او را با كسی مقایسه نكنید.شوهر خواهرم دو تا خانه داردفلانی اینقدر درامد دارد و تو مثل گداها هستی.اگر واقعا به بهبود اوضاع مالی فكر میكنید او را برای تلاش بیشتر تشویق كنید.انتقاد دشمن صمیمیت است.

3- . تو بی عرضه ای یعنی فرو ریختن مرد. یعنی به دست خود خانه را خراب كردن. هر مفهوم مشابه " تو بی عرضهای " فاتحه ای بر صمیمیت و عشق متقابل مرد است.

4- شوهر خود را حلال مشكلات بدانید. مشكل را به او بگویید و از او بخواهید آن را حل كند.و تایید كنید كه تنها او قادر به حل این مسئله است. 

5- به مردان اندرز ندهید.مردان دوست دارند كه مشكلات را به تنهایی حل كنند.و اگر به شما چیزی نمیگویندیعنی به تنهایی قادر است موضوع را حل كند.و در صورت لزوم با شما در میان میگذارند.با نصیحت نكردن زندگی خود را عاشقانه كنید.

6- سكوت مردان را نشكنید.این اشتباه خانمهاست كه وقتی مرد ساكت است مدام به سمت آنها میروند و با آنها حرف میزنند.اگر او ساكت است به سكوت نیازمند است.و احترام به این سكوت یعنی صمیمیت بیشتر. سكوت طولانی در زنان ممكن است به معنی آزرده خاطر بودن باشد اما در مردها این طور نیست.

7- به مردان فضا بدهید گاهی او را رها كنیدتا با خود خلوت كند. با دوستان به ورزش برود و به خانواده خود تنها سر بزند.مدام دنبال او نباشد. فضای رها شدن! این چیزی است كه مردان گاهی به آن نیاز دارند. اگر به انها این فضا را هدیه بدهید. انها نیز به شما عشق میورزند 

8- مرد دوست دارد كه از او قدر دانی شود. تشكر به مرد قدرت پرواز میدهد.از هر كار كوچكی كه برای شما انجام میدهدتشكر و قدر دانی كنید.تا او نیز بی حساب به شما عشق بورزد.

9- مرد باید تایید شود.تواناییهای مرد را تایید كنیدو تاكید كنید او صاحب بهترین تواناییها و شایسته ترین همسر( شوهر) است.

10- باید مورد اطمینان باشد. به او اعتماد كنیدبا اطمینان خاط از اینكه او میتواند ، شما میتوانید به راحتی بسیاری از كارها را به بسپارید. 

11- مردها را تشویق كنید.مرد عاشق تشویق است.كف زدن ها را فراموش نمیكند.. مرد، آفرین شما را تا عمر دارد به خاطر میسپارد.

من نیز لبخند شما را بعد از اجرای این قوانین طلایی برای همیشه به خاطر دارم.

نكاتی كه در بالا ذكر شد شاید در نگاه اول بسیار ساده و سطحی و بی اهمیت جلوه كند ولی باور كنید كه با رعایت همین نكات ساده ( و البته بی هزینه ) بسیاری از مشكلات مربوط به نبود صمیمیت بین همسران حل می شود. 
موارد بالا برای خانمها است . به همین صورت نكاتی هم وجود دارد كه آقایان باید رعایت كنند كه با رعایت آنها از سوی آقایان و رعایت نكات بالا از سوی خانمها قطعا" صمیمیت در زندگی پر رنگ تر خواهد شد .آری صمیمیتی كه اگر در خانه حاكم باشد همه مشكلات كم رنگ میشوند و حاضر نخواهید بود كه انرا با دنیا عوض كنید.
مگر ما از زندگی چیزی جز صمیمیت و یكدلی و فضایی با عشق و محبت میخواهیم؟ مگر نه اینست كه حتی آن كسی كه بدنبال كسب ثروت است هدفش رسیدن به آرامش است؟

 

گردآوری:گروه سبک زندگی سیمرغ
www.seemorgh.com/lifestyle
منبع:e4persia.com
 
مطالب پیشنهادی:
تاثیر چشم غره بر روابط زناشویی!
همسرم برای قول‌هایش ارزشی قائل نیست !
چطور مرد زندگی تان را درک کنید و صحبت‌های او را بشنوید ؟
چه مسائلی را نباید به همسرتان بگویید ؟!
با توصیه‌های بهترین مشاوران ، چگونه زندگی مشترکتان را متحول کنید!