آب کردن چربی شکم و پهلو با 8 ماده غذایی ارزان و در دسترس
اگر به دنبال تناسب اندام و رسیدن به وزن ایده آل از روش های اصولی، خانگی و طبیعی هستید، می توانید روش های چربی سوزی شکم و پهلو با بهترین برنامه غذایی که کاملا گیاهی و طبیعی هستند را به کار ببرید

آب کردن چربی شکم و پهلو با این مواد غذایی

بدن زمانی که بیش از نیاز روزانه خود کالری و انرژی دریافت کند آن ها را به صورت چربی ذخیره می کند تا در روز مبادا از آن ها برای تامین انرژی استفاده کند. بنابراین وقتی می گوییم بدن در حال چربی سوزی است یعنی اینکه چربی های اضافی بدن در حال استفاده شدن هستند.

مواد غذایی وجود دارند که به طور طبیعی چربی سوزی شکم و پهلو را سبب می‌شوند که عبارتند از:

بیشتر بدانید : آب کردن شکم و پهلو با چند ترکیب موثر خانگی برای نوروز


آب کردن چربی شکم و پهلو با چای سبز

ترکیبات موجود در چای سبز بسیار برای سلامتی مفید هستند. این ترکیبات کم و بیش در همه ی انواع چای ها دیده می شوند ولی با نسبت های متفاوت و دارا بودن بعضی ترکیبات خاص که در انواع دیگر ممکن است دیده نشود. مثلا غنی ترین نوع چای سبز چای سبز ماچا است که ترکیباتی دارد که در انواع دیگر چای ها دیده نمی شود. مطالب ذکر شده در این قسمت چای سبز معمولی است.

آب کردن چربی شکم و پهلو با سرکه سیب

خوردن 2 قاشق چایخوری (رقیق شده با آب) سرکه سیب قبل از وعده های غذایی علاوه بر بهبود سطح سلامت بدن باعث کاهش اشتها نیز می شود. سرکه سیب دستگاه گوارش را پاکسازی می کند و باعث بهبود عملکرد روده ها می شود.

آب کردن چربی شکم و پهلو با زنجبیل

زنجبیل (زنجفیل) با 3 مکانیسم کاهش اشتها، ایجاد احساس سیری و افزایش متابولیسم (سوخت و ساز) بدن به چربی سوزی و به خصوص آب کردن چربی های شکم و پهلو کمک می کند.

آب کردن چربی شکم و پهلو با دارچین

تحقیقات نشان داده اند؛ استفاده از دارچین در رژیم غذایی سوخت و ساز بدن را تا 20 برابر افزایش می دهد و با کمک به مصرف انرژی های ذخیره ای بدن باعث کاهش وزن و لاغری می شود.

آب کردن چربی شکم و پهلو با 8 ماده غذایی ارزان و در دسترس
آب کردن چربی شکم و پهلو با 8 ماده غذایی ارزان و در دسترس

آب کردن چربی شکم و پهلو با آب کرفس

خوردن کرفس به دلیل داشتن فیبر فراوان باعث می شود حجم زیادی از معده پر شود و به این ترتیب مغز پیام سیری را مخابره می کند و به فرد احساس سیری دست می دهد. میزان کالری گیاه کرفس بسیار اندک است و همین موضوع یکی از دلایل خاصیت لاغر کنندگی این سبزی پرخاصیت است.

آب کردن چربی شکم و پهلو با سماق

سماق هم مانند خیلی از مواد گیاهی دارای آنتی اکسیدان (از بین برنده مواد سمی در بدن) است. مزه ترش آن به دلیل وجود ویتامین C است. امگا 3 هم در این چاشنی ترش یافت می شود.

آب کردن چربی شکم و پهلو با رازیانه

یکی از دلایل کم و زیاد شدن وزن اختلال در خوابیدن است. وقتی شما خوابی آرام و منظم داشته باشید کمک زیادی به تعادل وزن شما می شود. در دانه های رازیانه ماده ای به نام ملاتونین وجود دارد که به تنظیم شدن خواب کمک زیادی می کند. به طوری که روزها پر انرژی هستید و شب ها خوابی آرام را تجربه می کنید.

آب کردن چربی شکم و پهلو با زیره

زیره کلسترول بد خون را کاهش می دهد و به این ترتیب علاوه بر حفظ سلامتی بدن به لاغری و تناسب اندام نیز کمک می کند. این ادویه پر خاصیت با افزایش و بهبود فرآیند هضم غذا در گوارش، سوخت و ساز بدن را افزایش می دهد تا با مصرف مواد ذخیره ای بدن، تناسب اندام حفظ شود.بیشتر بدانید : آب کردن چربی پهلو با 10 دقیقه ورزش ساده در خانه!!

بیشتر بدانید : آب کردن چربی پهلو با چند حرکت ورزشی موثر خانگی!!

بیشتر بدانید : کوچک کردن شکم و پهلو با 10 ترکیب موثر طبیعی
گردآوری: گروه سبک زندگی سیمرغ
seemorgh.com/lifestyle
منبع: borna.news